-15% na wszytkie wkłady kominkowe i piece wolnostojące przy zakupie z usługą montażową 

Wkłady kominkowe powietrzne

Kominki są jednym z popularniejszych systemów grzewczych. Zamontowane w nich wkłady kominkowe powietrzne wytwarzają gorące powietrze, które jest rozprowadzane przy użyciu kanałów dystrybucji gorącego powietrza do pozostałych pomieszczeń. Proces ten może przebiegać w sposób naturalny albo wymuszony. Przy obiegu naturalnym można mówić o niskich kosztach zarówno pod względem zastosowanych podczas produkcji wkładu materiałów, jak i jego montażu. Wkłady kominkowe powietrzne z grawitacyjnym obiegiem powietrza cechuje to, że są w pełni niezależne od innych źródeł energii niż kominek. Z kolei system wymuszony pozwala na lepsze ogrzewanie. Ta opcja jest polecana głównie przy domach o dużych powierzchniach.

f17.jpg
Wkłady powietrzne  Jest 249 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 249 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 249 elementów

Dlaczego wybrać wkład kominkowy powietrzny?

Wkłady kominkowe powietrzne mogą stać się jednym z najważniejszych źródeł ciepła w domu. Świetnie sprawdzają się w dobrze ocieplonych domach, gdzie znajdują także grzejniki elektryczne. Z reguły kominki z tym wkładem są montowane w salonie, albo przy kominie. Jeżeli weźmie się pod uwagę przekrój cenowy, wkłady kominkowe powietrzne są rozwiązaniem tańszym niż wkłady z płaszczem wodnym. Decydując się na zakup kominka, w pierwszej kolejności określana jest funkcja, jaką ma spełniać kominek. Kominki, które posiadają wkłady kominkowe powietrzne są zarówno ozdobą, jak i dobrym urządzeniem grzewczym. Sprawdzają się, jeżeli korzysta się z nich raz na jakiś czas albo systematycznie.

Wkłady kominkowe powietrzne z naszej oferty

Jesteśmy firmą, która od wielu lat dostarcza klientom kominki oraz wkłady, a wśród nich wysokiej jakości wkłady kominkowe powietrzne. Zdając sobie sprawę z różnych oczekiwań, nasza oferta jest bogata w szeroką gamę rozwiązań, które będą w stanie spełnić potrzeby klienta. Wkłady kominkowe powietrzne to świetna opcja dla osób, które szukają czegoś ekonomicznego, praktycznego i estetycznego. Producenci, których wyroby znalazły się w naszym asortymencie, cieszą się na rynku pozytywną opinią.

f18.jpg