-15% na wszytkie wkłady kominkowe i piece wolnostojące przy zakupie z usługą montażową 

Kominki Spartherm

Spartherm jest jednym z największych producentów kominków, palenisk kominkowych oraz kaset kominkowych w Europie. Chcąc dostarczyć klientom to, co najlepsze, nasza oferta została poszerzona o kominki Spartherm. Producent funkcjonuje na rynku przeszło 20 lat, ciesząc się dobrą opinią. Przez cały ten czas funkcjonowania, nieustannie podnosi jakość swoich wyrobów. Podczas produkcji stosowane są najnowocześniejsze technologie, które rzutują na niesamowitą jakość, trwałość i estetykę wyrobów. Kominki Spartherm to gwarancja niezawodności i solidności.

Wśród produktów, które obejmują wyroby Sparthermkominki modułowe, wolnostojące, na biopaliwo i tarasowe. Oprócz tego klient znajdzie wkłady kominkowe, wkłady na gaz DRU, wkłady piecowe i H2O. Decydując się na kominki marki Spartherm, wybiera się coś, co będzie stanowiło niebanalne wykończenie wnętrz i fantastyczne uzupełnienie każdej aranżacji, a także urządzenie grzewcze, które pozwoli na cieszenie się przyjemnym ciepłem płynącym z paleniska.

f11.jpg
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

f11.jpg

Kominki Spartherm to komfort i funkcjonalność

Wnętrza, które są urządzone w stylu nowoczesnym, będą jeszcze bardziej efektowne, kiedy pojawi się w nich kominek o oryginalnym designie. Takie właśnie są Spartherm kominki wykonane z betonu architektonicznego, stanowiącego uniwersalny i trwały materiał chętnie wykorzystywany we wnętrzach nowoczesnych. Zastosowanie tego typu kominka nada pomieszczeniu elegancji i stylu. Osoby, które mimo wszystko nie chcą kominka opalanego drewnem, mogą wziąć pod uwagę Spartherm kominki na biopaliwo.

Producent chcąc sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów, daje możliwość montażu kominka nie tylko w domu, ale także na świeżym powietrzu. Wystarczy kupić jeden z kominków tarasowych. Kominki Spartherm są rozwiązaniem, które zadowoli osoby lubiące otaczać się tym, co jest piękne i komfortowe. Wszystkie produkty tego producenta są wygodne w użytkowaniu i wyjątkowo efektowne. Ich zakup to opcja, która sprosta wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.