-15% na wszytkie wkłady kominkowe i piece wolnostojące przy zakupie z usługą montażową 
f1.jpg

Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym

Kominki posiadające wkład z płaszczem wodnym są atrakcyjną alternatywą dla klasycznych kotłów. Mało tego, że są praktyczne, to jeszcze efektowne. Jednocześnie trzeba wiedzieć o tym, że jedynie prawidłowa instalacja będzie gwarancją bezpiecznego użytkowania. W naszej ofercie klient nie tylko znajdzie wkłady kominkowe z płaszczem wodnym, ale także może mieć pewność, że będą one odpowiednio zamontowane. Wkłady posiadają pewne zabezpieczenia, ale jedynie profesjonalny montaż będzie gwarancją bezpieczeństwa. Obserwując bieżące trendy, wyraźnie widać, że zainteresowanie tymi wkładami rośnie, co nie powinno dziwić, jeżeli weźmie się pod uwagę szereg zalet, jakie płyną z ich korzystania.

Wkłady z płaszczem wodnym  Jest 29 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów

f1.jpg

Jak działają wkłady kominkowe z płaszczem wodnym?

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym różni się od tradycyjnych wkładów kominkowych pod względem budowy. Między stanowiącymi korpus dwiema ściankami przepływa woda, a całość jest otoczona przez płaszcz wodny. Jest on odpowiedzialny za gromadzenie się ciepła, które najpierw wydostaje się z paleniska, a następnie oddawane jest do wody. Wkłady kominkowe wodne zazwyczaj mają korpus wyposażony w wężownicę z wodą użytkową. Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym, które znalazły się w naszej ofercie są produktami z górnej półki. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a ich wykończenie jest estetyczne, co sprawia, że kominek może stać się główną dekoracją wnętrza.

Zastosowanie wkładów kominkowych z płaszczem wodnym

Kominki posiadające wkład z płaszczem wodnym są rozwiązaniem, które często wybierane jest do domów jednorodzinnych. Ze względu na swoją konstrukcję mogą służyć do grzania w ramach centralnego ogrzewania. Poza ich funkcjonalnością i estetyką, na uwagę zasługuje fakt, że mają dużą wydajność i mogą być eksploatowane przez wiele lat. Poza tym Wkłady kominkowe wodne cechuje trwałość i wygoda użytkowania, co dodatkowo zachęca do ich zakupu. Przez swoje walory wizualne, doskonale sprawdzają się we wnętrzach urządzonych wedle stylu nowoczesnego.

f1.jpg