-15% na wszytkie wkłady kominkowe i piece wolnostojące przy zakupie z usługą montażową 
f1.jpg

Kominki narożne z płaszczem wodnym

Kominki z płaszczem wodnym w ostatnich latach stały się prawdziwym hitem. Ponieważ komponując ofertę, bierzemy pod uwagę oczekiwania naszych klientów, znajduje się w niej także kominek narożny z płaszczem wodnym. Zastosowanie technologii związanej z płaszczem wodnym wiąże się z możliwością ogrzewania wody na potrzeby centralnego ogrzewania. Mechanizm ten jest często wybierany przez właścicieli domów jednorodzinnych.

Kominek narożny z płaszczem wodnym stanowi zatem połączenie unikatowego designu, jakim cechują się kominki narożne z dużą funkcjonalnością. Płaszcz wodny otacza komorę spalania, a w celu większej wymiany ciepła wykorzystywane są płomieniówki. Między ściankami a płomieniami przepływa ogrzewająca się w ten sposób woda. Kominek narożny z płaszczem wodnym jest rozwiązaniem dość oryginalnym, ale wybieranym coraz częściej.

Kominki narożne z płaszczem wodnym  Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Kominki narożne z płaszczem wodnym coraz popularniejsze

Widać rosnące zainteresowanie zarówno kominkami narożnymi, jak i kominkami uzupełnionymi o płaszcz wodny. Kominek narożny z płaszczem wodnym stanowi zatem idealne rozwiązanie, które łączy w sobie to, co jest najbardziej pożądane. Dzięki jego zastosowaniu można uzyskać zachwycające wnętrze, a jego walory funkcjonalne będą docenione wraz z odejściem lata. Kominek narożny z płaszczem wodnym oznacza otaczanie się tym, co jest estetyczne i tym, co jest praktyczne. Wszystkich, którzy chcą bliższej zapoznać się z produktami tej kategorii, zapraszamy do odwiedzenia strony naszego sklepu, w którym jest szeroki przekrój różnego rodzenia kominków.

f1.jpg