-15% na wszytkie wkłady kominkowe i pice wolnostojące przy zakupie z usługą montażową 

Promocje

Akcesoria kominkowe

Kominek to nie tylko bijące od niego ciepło, ale także wyjątkowo efektowna dekoracja pomieszczenia. Jeżeli kominek jest już postawiony, pora na akcesoria kominkowe, które nie tylko przyczynią się do tego, że korzystanie z kominka będzie bardziej wygodne, ale stanowić będą świetne uzupełnienie aranżacji wnętrza. Osoby, które chcą znaleźć dobre akcesoria kominkowe zapraszamy do Poznania! Gwarantujemy szeroki wybór i niskie ceny. Dzięki różnorodności produktów, każdy klient wybierze odpowiadające jego wymaganiom artykuły.

f30.jpg
AKCESORIA KOMINKOWE  Jest 31 produktów.
na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 31 elementów
Pokazuje 13 - 24 z 31 elementów

f29.jpg

Wybór akcesoriów kominkowych

Jeżeli kominek spełnia jedynie funkcję grzewczą, może być doposażony w odpowiedni sterownik elektroniczny, który umożliwi kontrolę temperatury. Jednak w większości przypadków, kupowane akcesoria kominkowe tego nie obejmują. Większą grupę stanowią ci, którzy montują kominek dla przyjemności, a wtedy dużo większą wartość mają takie akcesoria kominkowe, jak pogrzebacz, dzięki któremu rozgarnia się żar, czy szczypce, pozwalające na utrzymanie porządku.

Przy kominkach otwartych ważne są specjalne osłony, które zapobiegną wypadaniu żaru. Następnie, do listy zakupów dołożyć trzeba wiaderko na popiół, łopatkę i szufelkę. Jeżeli kominek pełni funkcję ozdobną, akcesoria kominkowe mogą być wybrane w myśl tej samej zasady. Postawić można na zestawy nowoczesne, klasyczne, proste albo bogato zdobione. Ich wybór jest uzależniony od wyglądu kominka i charakteru aranżacji. W razie problemów z wyborem, nasi wykwalifikowani doradcy służą pomocą.