-15% na wszytkie wkłady kominkowe i piece wolnostojące przy zakupie z usługą montażową 

Podstawy pod kominki

Jeżeli we wnętrzu pojawi się kominek, kluczowa dla aranżacji jest jego obudowa, która znacząco wpłynie na charakter wnętrza. Podstawa pod kominek jest czymś, co pozwoli cieszyć się domowym ogniskiem w bezpiecznych warunkach. To właśnie na niej stanie wkład kominkowy. Jest ona z reguły wymurowywana betonem komórkowym, który z kolei jest wygładzany gipsem i przygotowany do pokrycia tynkiem strukturalnym albo do malowania.

Najczęściej wykorzystywanymi materiałami wykończeniowymi są piaskowiec, granit, marmur albo cegła klinkierowa. Murowana jest zazwyczaj tylko podstawa pod kominek oraz obudowa. Wiemy, jak ważne jest zachowanie przy tym zasad bezpieczeństwa, dlatego każda oferowana przez nas podstawa pod kominek jest wyjątkowo mocna i wytrzymała.

f31.jpg
Podstawy pod kominki  W tej kategorii nie ma produktów.

f31.jpg

Solidność wykonania gwarancją bezpieczeństwa

Podstawa pod kominek stanowi nie tylko konstrukcję pod kominek, ale także zabezpiecza podłogę. Stanowi dobrą izolację od ciepła paleniska. Ze względu na to, że znacząco wpływa na komfort użytkowania kominka, podstawa pod kominek musi być stabilna i wykonana z dobrej jakości materiałów. Istotną jej cechą jest posiadanie nóżek, które pozwalają na regulację wysokości. Dzięki temu podstawa pod kominek będzie równo stała nawet przy krzywej podłodze.

Ponieważ jesteśmy firmą o wieloletniej tradycji, każda podstawa pod kominek, jaka jest u nas w sprzedaży, spełnia wszystkie istotne normy. Poza ich dystrybucją zajmujemy się profesjonalnym montażem. Korzystając z usług naszej firmy, klient ma pewność, że kupuje produkty, które pozwolą na cieszenie się walorami kominka w domu.