-15% na wszytkie wkłady kominkowe i piece wolnostojące przy zakupie z usługą montażową 

Obudowy do kominka

Nieodłącznym elementem kominka jest jego obudowa, która nadaje mu charakter. Obudowa kominkowa będzie wyglądała zupełnie inaczej, w zależności od tego, czy jest ona nowoczesna, klasyczna, czy portalowa. Przeglądając naszą ofertę, można znaleźć kominki i obudowy, które reprezentują wszystkie trzy kategorie. Dodadzą każdemu wnętrzu szyku i elegancji, podkreślając jego aranżację.

f27.jpg
OBUDOWY  Jest 19 produktów.
na stronę
Pokazuje 13 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 13 - 19 z 19 elementów

f27.jpg

Obudowy kominkowe do każdego wnętrza

Obudowa kominka pozostawia duże pole do popisu zarówno, jeżeli weźmiemy pod uwagę stylistykę, jak i materiał, z którego jest zrobiona. Kominek może pasować do stylu nowoczesnego, angielskiego, rustykalnego, czy francuskiego. Wystarczy wybrać odpowiedni wzór. Obudowa kominkowa najczęściej jest zrobiona z kamienia, cegieł, piaskowca, czy drewna. Decyzja o wyborze nie powinna być oderwana od tego, jak ostatecznie ma wyglądać wnętrze.

Obudowa kominka cena

Szukając rozwiązań odpowiednich dla danej aranżacji, można zauważyć, że kominki bardzo różnią się miedzy sobą, podobnie jak pasująca do nich obudowa kominka. Cena jest uzależniona od takich czynników, jak materiał wykonania, liczba zdobień i wielkość. Poza sprzedażą kominków i obudów, oferujemy także ich montaż, zatem zamawiając je u nas, klient ma pewność, że nie tylko zaopatrzy się w produkt wysokiej jakości, ale także zapewni sobie odpowiedni montaż. Obudowa kominka zamontowana przez nas będzie estetyczna i gwarantująca bezpieczeństwo w trakcie użytkowania.

Dobrej jakości zabudowa wkładu kominkowego

Zabudowa wkładu kominkowego jest sporym wydatkiem, dlatego trzeba się koncentrować jedynie na wysokiej jakości produktach, które będą służyły przez długi czas. Ponieważ jesteśmy na rynku od wielu lat, mamy duże doświadczenie w dziedzinie kominków, dlatego każda Obudowa kominkowa znajdująca się w naszej ofercie jest produktem spełniającym najwyższe standardy. Na dodatek jest ona tak rozbudowana, że niezależnie od tego, do jakiego typu kominka jest wybierana i jaki charakter ma aranżacja, znajdą się modele, które z powodzeniem się sprawdzą.