-15% na wszytkie wkłady kominkowe i piece wolnostojące przy zakupie z usługą montażową 

Wkłady kominkowe

Kominek jest wybierany pod kątem tego, jakie ma spełniać funkcje. Inaczej należy podejść do zakupu wkładu, w zależności od tego, czy kominek ma stanowić jedynie ozdobę, czy również służyć do ogrzewania wnętrza. Wkłady kominkowe różnią się od siebie zarówno funkcjonalnością, jak i designem. Z reguły dzieli się je na wkłady tradycyjne, czyli powietrzne, z płaszczem wodnym i kasety kominkowe. Zależnie od tego, jaki zostanie wybrany wkład kominkowy, cena może się diametralnie różnić. Podobnie różnią się one pod względem posiadanych zalet i wad.

f1.jpg
WKŁADY KOMINKOWE  Jest 299 produktów.
na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 299 elementów
Pokazuje 13 - 24 z 299 elementów

Wkłady kominkowe

Kupując kominek, wkład jest czymś, co powinno być dobierane równolegle. Podejmując decyzję o jego wyborze, zwraca się uwagę na kilka czynników. W zależności od tego, jakiego rodzaju jest kominek, wkład kominkowy może mieć różną moc. Jeżeli kominek będzie pełnił jedynie funkcję dekoracyjną, nie musi być tak mocny, jak ten, który będzie odpowiedzialny za grzanie całego domu. W zależności od tego, jakiego kształtu są kominki, wkłady kominkowe także mogą wyglądać inaczej.

To samo dotyczy rodzaju wykończenia, które może być zarówno mosiężne, z brązu, czy wykończone farbą żaroodporną. Do każdego stylu aranżacyjnego może pasować inny kominek i inny wkład kominkowy. Zwraca się także uwagę na to, jaki jest sposób otwierania drzwiczek, wybierania popiołu i regulacja procesu spalania. Po przeanalizowaniu powyższych aspektów każdy, kto wybiera kominki, wkłady dobierze w taki sposób, że będą spełniały stawiane przed nimi oczekiwania.

f1.jpg
f1.jpg

Rodzaje wkładów do kominków - ceny

Pierwszą grupą wkładów, jaką można wyróżnić, są tradycyjne (powietrzne) wkłady kominkowe. Ceny są zależne od takich parametrów jak moc, kształt, czy wielkość. W tej grupie widać największą różnorodność. Następne są wkłady kominkowe z płaszczem wodnym. Jest to jedno z tych rozwiązań, które cieszy się coraz większą popularnością. Wkład kominka tego rodzaju jest wyposażony w instalację obiegu wody. Dzięki niej woda jest ogrzewana, a ciepło oddawane do wężownicy następnie zasila układ centralnego ogrzewania. Należy jednak pamiętać, że wkład kominkowy posiadający płaszcz wodny to zdecydowanie wyższa cena, niż w przypadku wkładu powietrznego

Wysokiej jakości wkłady kominkowe - producent

Klientów, którzy planują montaż kominka i szukają profesjonalnych i dobrych jakościowo rozwiązań, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zawierającą kominki i wkłady kominkowe. Nasza znajdująca się w Poznaniu firma, nie tylko sprzedaje dobre produkty, ale także świadczy usługi montażowe. Aby w pełni cieszyć się ciepłem i estetyką kominka, ważny jest sposób jego instalacji. Wykwalifikowany personel prawidłowo zamontuje wkład do kominka, przez co jego użytkowanie będzie bezpieczne i komfortowe. Ze względu na to, że chcemy, aby sprzedawane przez nas wyroby, były najlepsze na rynku, każdy dostarczający wkłady kominkowe producent wykazuje się dbałością pod względem doboru materiałów i starannością podczas produkcji. Ich produkty cieszą się pozytywnymi opiniami nawet wśród najbardziej wymagających klientów.