-15% na wszytkie wkłady kominkowe i piece wolnostojące przy zakupie z usługą montażową 
f36.jpg

Piece z płaszczem wodnym typu koza

Planując kominek w swoim domu, bardzo często poszukujemy rozwiązań, które pozwolą nam połączyć estetykę z funkcjonalnością. Zależy nam na tym, aby kominek nie tylko zapewniał odpowiednią atmosferę dzięki swojej estetyce, ale również, stanowił źródło ciepła w domu. Piece wolnostojące z płaszczem wodnym, oferują nam niezwykle udany kompromis pomiędzy użytkowy, i estetycznym charakterem kominka w domu. Tego rodzaju piec pozwala zasilić centralne ogrzewanie, stanowiąc źródło ciepła dla całego domu, w pełni zastępując kocioł c.o.

Kominki z płaszczem wodnym – Poznań


W naszej ofercie czekają na Państwa wydajne piece wolnostojące z płaszczem wodnym dostępne w rozsądnej cenie. W sprzedaży posiadamy kominki o mocy, wymiarach i estetyce dopasowanej do Państwa indywidualnych potrzeb. Wysoka jakość zastosowanych kompozytów: metalu, ceramiki, szkła oraz ponadprzeciętna odporność termiczna pieców z naszej oferty to gwarancja efektywnego zasilania instalacji grzewczej, niższych kosztów ogrzewania domu, a także licznych możliwości konfiguracji pieca.


Bogata oferta kominków i pieców wolnostojących

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. Odpowiemy na każde pytanie dotyczące parametrów, montażu oraz eksploatacji pieców z płaszczem wodnym typu koza. Oferowane przez nas rozwiązania zapewniają komfort i bezpieczeństwo, jednocześnie pozwalając optymalizować koszty ogrzewania wnętrz mieszkalnych w Państwa domu.

piece z płaszczem wodnym 

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

f37.jpg

Zalety pieca z płaszczem wodnym

Piec kominkowy z płaszczem wodnym przy dłuższej eksploatacji wiąże się z oszczędnościami. Opalanie drewnem wychodzi taniej niż w przypadku alternatywnych źródeł ciepła. Piec z płaszczem wodnym to nie tylko tanie ogrzewanie. To również niezawodność większa niż w przypadku tradycyjnych kominków. Kominek umożliwia także podgrzewanie wody. Wystarczy, że będzie podłączony do odpowiedniego zbiornika.

Piec z płaszczem wodnym – działanie

Płaszcz wodny jest zbudowany z podwójnych ścianek i otacza komorę spalania. Między ściankami przepływa woda, która pobiera ciepło z paleniska. Może ona zasilić instalacje albo wspomniany zbiornik z wodą. Piec z płaszczem wodnym jest rozwiązaniem komfortowym i bezpiecznym, jeżeli instalacja jest wykonana przez doświadczoną osobę, która wie wszystko na temat niezbędnych zabezpieczeń.

Koza z płaszczem wodnym – cena

Piec z płaszczem wodnym może być w różnej formie. Przykładem jest koza z płaszczem wodnym, która jako piec wolnostojący daje duże możliwości w zakresie ustawienia względem pomieszczenia i obecnych w nim elementów. W zależności od tego, jaka aranżacja jest we wnętrzu, koza może mieć wygląd bardziej tradycyjny albo być w zgodzie z najnowszymi trendami i czarować nowoczesnym designem. Koza z płaszczem wodnym to cena kilku tysięcy złotych.

Kominki z płaszczem wodnym to dziś jedno z najpopularniejszych rozwiązań wybieranych przez osoby planujące instalację w swoim domu systemu grzewczego, którego centralnym punktem będzie stylowy kominek umiejscowiony w salonie. Przy jego pomocy można efektywnie minimalizować koszty ogrzewania domu oraz skutecznie ogrzewać wodę. To rozwiązanie, które możemy polecić z pełną odpowiedzialnością, dlatego przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę, w której znajdują się kominki z płaszczem wodnym wyróżniające się swoją jakością, wytrzymałością oraz ciekawym designem. Przy ich pomocy można stworzyć nowoczesną, a jednocześnie bardzo stylową aranżację, dzięki której całkowicie odmienicie oblicze Waszego domu. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta. Obsługujemy nie tylko Poznań, ale również wszystkie sąsiadujące regiony.