-15% na wszytkie wkłady kominkowe i pice wolnostojące przy zakupie z usługą montażową

Promocje

f36.jpg

Piece z płaszczem wodnym typu koza

Piec z płaszczem wodnym jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które chcą połączyć walory wizualne kominka z funkcjami praktycznymi. Piece tego typu mogą zasilać centralne ogrzewanie i odpowiadać za ciepło w całym domu.

piece z płaszczem wodnym  Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

f37.jpg

Zalety pieca z płaszczem wodnym

Piec kominkowy z płaszczem wodnym przy dłuższej eksploatacji wiąże się z oszczędnościami. Opalanie drewnem wychodzi taniej niż w przypadku alternatywnych źródeł ciepła. Piec z płaszczem wodnym to nie tylko tanie ogrzewanie. To również niezawodność większa niż w przypadku tradycyjnych kominków. Kominek umożliwia także podgrzewanie wody. Wystarczy, że będzie podłączony do odpowiedniego zbiornika.

Piec z płaszczem wodnym – działanie

Płaszcz wodny jest zbudowany z podwójnych ścianek i otacza komorę spalania. Między ściankami przepływa woda, która pobiera ciepło z paleniska. Może ona zasilić instalacje albo wspomniany zbiornik z wodą. Piec z płaszczem wodnym jest rozwiązaniem komfortowym i bezpiecznym, jeżeli instalacja jest wykonana przez doświadczoną osobę, która wie wszystko na temat niezbędnych zabezpieczeń.

Koza z płaszczem wodnym – cena

Piec z płaszczem wodnym może być w różnej formie. Przykładem jest koza z płaszczem wodnym, która jako piec wolnostojący daje duże możliwości w zakresie ustawienia względem pomieszczenia i obecnych w nim elementów. W zależności od tego, jaka aranżacja jest we wnętrzu, koza może mieć wygląd bardziej tradycyjny albo być w zgodzie z najnowszymi trendami i czarować nowoczesnym designem. Koza z płaszczem wodnym to cena kilku tysięcy złotych.

Kominki z płaszczem wodnym to dziś jedno z najpopularniejszych rozwiązań wybieranych przez osoby planujące instalację w swoim domu systemu grzewczego, którego centralnym punktem będzie stylowy kominek umiejscowiony w salonie. Przy jego pomocy można efektywnie minimalizować koszty ogrzewania domu oraz skutecznie ogrzewać wodę. To rozwiązanie, które możemy polecić z pełną odpowiedzialnością, dlatego przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę, w której znajdują się kominki z płaszczem wodnym wyróżniające się swoją jakością, wytrzymałością oraz ciekawym designem. Przy ich pomocy można stworzyć nowoczesną, a jednocześnie bardzo stylową aranżację, dzięki której całkowicie odmienicie oblicze Waszego domu. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta. Obsługujemy nie tylko Poznań, ale również wszystkie sąsiadujące regiony.