-15% na wszytkie wkłady kominkowe i pice wolnostojące przy zakupie z usługą montażową

Najczęściej kupowane

Promocje

f1.jpg

Kominki Lechma

Lechma to polski producent wysokiej jakości kominków powietrznych i z płaszczem wodnym, który prowadzi swoją działalność od blisko 30 lat. Kominki Lechma są jednymi z chętniej wybieranych przez klientów, co zawdzięczają atrakcyjnym cenom i dobremu wykonaniu. Wykorzystanie najlepszych materiałów i dbałość o szczegóły w trakcie produkcji przekłada się na ich estetyczne wykonanie i wytrzymałość. Kominki Lechma powstają z blachy żaroodpornej i kwasoodpornej, przez co mają wyjątkowo trwałą konstrukcję.

Producent od początku istnienia dba o to, żeby jego klienci otrzymywali jedynie dobre produkty, dlatego kominki Lechma są wciąż udoskonalane. Wyroby tej firmy zdobyły wiele prestiżowych nagród i certyfikatów w kraju i za granicą. Kominki Lechma są eksportowane do wszystkich krajów Unii Europejskiej, do Europy Wschodniej i Skandynawii. Stanowi to potwierdzenie renomy i mocnej pozycji na rynku.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

W trosce o ekologię

Bez względu na to, czy klient szuka rozwiązania nowoczesnego, czy bardziej tradycyjnego, Kominki Lechma przedstawiają szeroki zakres produktowy, dlatego bez względu na zapotrzebowanie klientów, marka ta jest w stanie zaproponować rozwiązanie, które spełni oczekiwania nabywców pod każdym względem. Kominki Lechma dodadzą wnętrzu unikatowego charakteru, a jeżeli kupujący rozważa zakup pod kątem ogrzewania całego domu, może wybrać jeden z kominków z płaszczem wodnym, który nie tylko będzie charakteryzował się ciekawym wyglądem, ale także będzie stanowił tanie źródło ciepła.

Kominki Lechma to produkty, dla wymagających. Wygodne i komfortowe użytkowanie, jest łączone z funkcjonalnością i nietuzinkowym designem. Wyroby tej firmy, to także opcja odpowiednia dla osób dbających o ekologię. W ostatnim czasie pojawiły się nowe produkty. Kominki Lechma PL-210ECO i PL-300 TOWER DUO to modele, które spełniają najbardziej rygorystyczne europejskie normy dotyczące emisji spalin. Dzięki ich nowoczesnej konstrukcji, możliwe jest ekologiczne grzanie.

f2.jpg