-15% na wszytkie wkłady kominkowe i pice wolnostojące przy zakupie z usługą montażową

Najczęściej kupowane

Promocje

 • HARO

  Romotop HARO

  Ciepło, piękno, rodzinna atmosfera i...

  2 950 zł 3 696 zł

Kominki KFD

KFD to polska rodzinna firma, która od przeszło 20 lat dostarcza na rynek wysokiej jakości piece, kotły i wkłady kominkowe. KFD kominki to produkty, których produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów i z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Firma stawia przede wszystkim na rzetelność, jakość i profesjonalizm. Na przestrzeni lat KFD kominki zmieniały swój wygląd i funkcjonalność, by być jak najbardziej dopasowanymi do bieżących potrzeb klientów. Są też coraz wygodniejsze w obsłudze i mają coraz ciekawszy design. Nieustanne prace badawczo-rozwojowe, optymalizacja kosztów i śledzenie zmian rynkowych znajdują swoje przełożenie w tym, że KFD kominki są jednymi z najlepszych na rynku.

KFD kominki to nie jedyne, co może zaproponować ten producent. Jego oferta obejmuje wkłady kominkowe, piece wolno stojące na paliwo stałe, a także kotły grzewcze na pelet i drewno. Szeroki zakres produktów sprawia, że będą one atrakcyjnym rozwiązaniem dla wielu klientów.

f3.jpg
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Szybki podgląd
  3 290 zł Na zamówienie

  Solidna, żeliwna konstrukcja Nominalna moc grzewcza 11,7 kW Spełnia wymagania norm PN-EN 13229 oraz DIN+ Posiada europejski znak bezpieczeństwa CE Zaprojektowany według najnowszych trendów wzornictwa Wersja premium względem wersji standardowej posiada możliwość otwierania drzwiczek na lewą lub prawą stronę, fasadę lakierowaną proszkowo oraz zmienione...

  3 290 zł
  Na zamówienie
 • 1. Wkład kominkowy KFD ECO 70+ 2. Obudowa ( częśc z kamienia) - ok. 1200 - 1450 zł ( w zależności od wielkości i rodzaju kamienia)3.Materiały do montażu ( rury spalinowe, stelaże, gipsy, kleje itp.) - ok. 1000-2500 zł (cena zależna od wielkości obudowy, rodzaju izolacji i kratek wentylacyjnych) 4. Montaż - od 1700 zł. Całkowity koszt kominka od 7720 zł -...

  7 720 zł
 • Szybki podgląd
  9 225 zł Dostępny w ciągu 7 dni

  Wkłady kominkowe KFDesign Linea H wyróżniają się szerokim formatem paleniska. Daje to niezwykły efekt panoramicznego widoku ognia. Takie rozwiązanie wymaga przestrzeni, bo ogień najlepiej prezentuje się z pewnej perspektywy.

  9 225 zł
  Dostępny w ciągu 7 dni
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

f4.jpg

Dla kogo kominki KFD?

KFD kominki mogą być interesujące, jeżeli szukający kominka chce czegoś efektownego, co wprowadzi unikalny nastrój do jego domu. Podobnie, jeżeli przeznaczeniem kominka ma być ogrzewanie mieszkania. KFD kominki są polecane osobom, dla których ważne są oszczędności, a także ekologia.

Firma KFD przedstawia szeroki zakres produktów, zarówno pod względem rodzajów, jak i wymiarów i mocy poszczególnych urządzeń. Dzięki temu KFD kominki mogą być idealnie dopasowane pod kątem tego, jakie będzie ich przeznaczenie. Kominek, który ma być głównie ozdobą, nie musi mieć takiej mocy jak kominek, który będzie pełnił funkcję grzewczą. KFD kominki mogą być zastosowane zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tych o tradycyjnym wyglądzie. Mogą być ustawione w taki sposób, aby były w centralnym punkcie pomieszczenia albo stanowić dyskretne uzupełnienie całości. Niezależnie od tego, jaka jest wizja kupującego, KFD kominki to tak szeroki wybór, że bez problemu to osiągnie.