-15% na wszytkie wkłady kominkowe i piece wolnostojące przy zakupie z usługą montażową 

Kominki KFD

KFD to polska rodzinna firma, która od przeszło 20 lat dostarcza na rynek wysokiej jakości piece, kotły i wkłady kominkowe. KFD kominki to produkty, których produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów i z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Firma stawia przede wszystkim na rzetelność, jakość i profesjonalizm. Na przestrzeni lat KFD kominki zmieniały swój wygląd i funkcjonalność, by być jak najbardziej dopasowanymi do bieżących potrzeb klientów. Są też coraz wygodniejsze w obsłudze i mają coraz ciekawszy design. Nieustanne prace badawczo-rozwojowe, optymalizacja kosztów i śledzenie zmian rynkowych znajdują swoje przełożenie w tym, że KFD kominki są jednymi z najlepszych na rynku.

KFD kominki to nie jedyne, co może zaproponować ten producent. Jego oferta obejmuje wkłady kominkowe, piece wolno stojące na paliwo stałe, a także kotły grzewcze na pelet i drewno. Szeroki zakres produktów sprawia, że będą one atrakcyjnym rozwiązaniem dla wielu klientów.

f3.jpg
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

f4.jpg

Dla kogo kominki KFD?

KFD kominki mogą być interesujące, jeżeli szukający kominka chce czegoś efektownego, co wprowadzi unikalny nastrój do jego domu. Podobnie, jeżeli przeznaczeniem kominka ma być ogrzewanie mieszkania. KFD kominki są polecane osobom, dla których ważne są oszczędności, a także ekologia.

Firma KFD przedstawia szeroki zakres produktów, zarówno pod względem rodzajów, jak i wymiarów i mocy poszczególnych urządzeń. Dzięki temu KFD kominki mogą być idealnie dopasowane pod kątem tego, jakie będzie ich przeznaczenie. Kominek, który ma być głównie ozdobą, nie musi mieć takiej mocy jak kominek, który będzie pełnił funkcję grzewczą. KFD kominki mogą być zastosowane zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tych o tradycyjnym wyglądzie. Mogą być ustawione w taki sposób, aby były w centralnym punkcie pomieszczenia albo stanowić dyskretne uzupełnienie całości. Niezależnie od tego, jaka jest wizja kupującego, KFD kominki to tak szeroki wybór, że bez problemu to osiągnie.