-15% na wszytkie wkłady kominkowe i pice wolnostojące przy zakupie z usługą montażową

Promocje

*Dimpex Optiflame 

Jest 21 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
 • Szybki podgląd
  4 590 zł Na zamówienie

  Bardzo elegancki kominek z obudową łączący w sobie klasyczną budowę w nowoczesnym charakterem. Obudowa w kolorze czarnym, panel wypełniający barwy stali nierdzewnej, szklana górna półka. Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator, termostat i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

  4 590 zł
  Na zamówienie
 • Szybki podgląd
  3 190 zł Na zamówienie

  Nowoczesny i stylowy wkład kominkowy z obudową, który sprawdzi się w eleganckim salonie. Obudowa w kolorze czarno-białym, górna półka z hartowanego szkła. Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator, termostat, pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

  3 190 zł
  Na zamówienie
 • Szybki podgląd
  2 269 zł Na zamówienie

  Piękny, klasyczny i stylowy kominek z obudową fornirowaną drewnem w kolorze ciemnego brązu (espresso). Zaprojektowany z myślą o eleganckim salonie lub przestronnym gabinecie. Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator, termostat i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od tryby grzania.

  2 269 zł
  Na zamówienie
 • Szybki podgląd
  1 949 zł Na zamówienie

  Klasyczny i elegancki kominek z obudową fornirowaną drewnem w kolorze orzechowym. Możliwość ustawienia płasko przy ścianie lub w narożniku pomieszczenia (przy wykorzystaniu dodatkowych elementów dołączanych do obudowy). Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator, termostat i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

  1 949 zł
  Na zamówienie
 • Szybki podgląd
  1 859 zł Na zamówienie

  Bardzo elegancki i klasyczny kominek z obudową fornirowaną drewnem w kolorze złotego dębu lub orzechowym.Nadaje unikalnego charakteru każdemu wnętrzu wnosząc do niego niepowtarzalny charakter i przytulne ciepło. Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator, termostat i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

  1 859 zł
  Na zamówienie
 • Szybki podgląd
  2 259 zł Na zamówienie

  Nowoczesny i stylowy kominek z efektem płomienia Optiflame LED, który sprawdzi się w eleganckim salonie. Palenisko płonące polana podświetlane diodami LED. Wyposażony w termowentylator, termostat, elektroniczny wyświetlacz, programator czasowy i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.  Zastosowanie technologii LED wydatnie...

  2 259 zł
  Na zamówienie
 • Szybki podgląd
  2 099 zł Na zamówienie

  Elegancki kominek z efektem płomienia Optiflame LED w klasycznej, stylizowanej obudowie. Palenisko płonące polana podświetlane diodami LED.  Efekt płomieni niezależny od trybu grzania. Zastosowanie technologii LED wydatnie obniża koszt użytkowania efektu płomienia – koszt pracy efektu świetlnego wynosi ok. 1 gr/1 h! 

  2 099 zł
  Na zamówienie
 • Szybki podgląd
  2 299 zł Na zamówienie

  Elegancki kominek z efektem płomienia Optiflame LED w klasycznej obudowie fornirowanej drewnem w kolorze ciemnego orzecha. Palenisko płonące polana podświetlane diodami LED. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania. Zastosowanie technologii LED wydatnie obniża koszt użytkowania efektu płomienia – koszt pracy efektu świetlnego wynosi ok. 1 gr/1 h! 

  2 299 zł
  Na zamówienie
 • Szybki podgląd
  3 699 zł Na zamówienie

  Kominek elektryczny z efektem płomienia Optiflame LED wyróżniający się obudową imitującą naturalne kamienie. Palenisko płonące polana podświetlane diodami LED. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania. Zastosowanie technologii LED wydatnie obniża koszt użytkowania efektu płomienia – koszt pracy efektu świetlnego wynosi ok. 1 gr/1 h!

  3 699 zł
  Na zamówienie
 • Szybki podgląd
  1 999 zł Na zamówienie

  Elegancki i stylowy kominek z efektem płomienia Optiflame w obudowie koloru ciemnego orzecha i białego alabastru. Nadaje unikalnego charakteru każdemu wnętrzu wnosząc do niego niepowtarzalny styl. Wyposażony w termowentylator, termostat i pilot zdalnego sterowania. Palenisko płonące polana. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania. Elementy sterowania...

  1 999 zł
  Na zamówienie
 • Szybki podgląd
  1 199 zł Na zamówienie

  Niewielki kominek z efektem Optiflame LED w eleganckiej obudowie. Zaprojektowany z myślą o pomieszczeniach o ograniczonej powierzchni, którym doda nowoczesnego charakteru.  Wyposażony w termowentylator i przełącznik mocy grzewczej. Palenisko płonące polana. Efekt płomieni jest niezależny od trybu grzania. Zastosowanie technologii LED wydatnie obniża koszt...

  1 199 zł
  Na zamówienie
 • Szybki podgląd
  1 949 zł Na zamówienie

  Bardzo elegancki i klasyczny kominek z obudową fornirowaną drewnem w kolorze orzechowym. Zaprojektowany specjalnie z myślą o ustawieniu w narożniku gustownego gabinetu lub salonu. Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator, termostat i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

  1 949 zł
  Na zamówienie
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów