-15% na wszytkie wkłady kominkowe i piece wolnostojące przy zakupie z usługą montażową 
f6.jpg

Kominki Unico

Unico to polski producent wkładów kominkowych, pieców, drzwiczek oraz akcesoriów kominkowych. Wszystkie kominki Unico powstają na bazie 20-letniego doświadczenia i analizy trendów rynkowych. Producent dba o zachowanie wysokich standardów, dzięki czemu jego wyroby są nie tylko wykonane z materiałów wysokiej jakości, ale także posiadają staranne i estetyczne wykończenie, przez co stają się ozdobą wnętrza, w którym się znajdują. Kominki Unico cieszą się pozytywnymi opiniami klientów, są niezawodne i wytrzymałe.

Ze względu na liczne walory, nie mogło zabraknąć ich w naszej ofercie. Przez to, że kominki Unico pojawiły się w naszym asortymencie, osoby odwiedzające naszą stronę internetową, mają dostęp do szerokiej gamy produktów, które spełnią nawet najbardziej wygórowane wymogi. Wystarczy przejrzeć ofertę na kominki z płaszczem wodnym, które będą mogły stanowić jedno ze źródeł ogrzewania domu, a jednocześnie będą tanie w eksploatacji, bezpieczne i oczywiście ładne.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

f5.jpg

Dla kogo kominki Unico?

Przez wiedzę i doświadczenie, jakie posiada firma oraz zatrudnienie w niej najlepszych fachowców, kominki Unico są wyrobami, które znajdują swoje zastosowanie w różnych warunkach. Wszystkich, którzy cenią sobie jakość wykonania, atrakcyjne ceny i staranne wykończenie produktów, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się nie tylko kominki Unico, ale również inne artykuły z logo tej marki.

Kominki Unico to doskonała propozycja dla osób, które chcą kupić kominek, który będzie stanowił dekorację. Ich wykończenie czyni je idealnymi do tego, aby były zastosowane jako uzupełnienie niemal każdej aranżacji. Kominki Unico to także ciekawa opcja dla osób, które lubią rozkoszować się tradycyjnym wymiarem kominka opalanego drewnem. Wystarczy wyposażyć się w zestaw akcesoriów, by móc poczuć ten wyjątkowy nastrój. Kominki Unico stanowią też interesujące rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą połączyć walory wizualne z funkcjonalnością, a do tego szukają ekonomicznego źródła ciepła.