-15% na wszytkie wkłady kominkowe i pice wolnostojące przy zakupie z usługą montażową

Najczęściej kupowane

Promocje

  • HARO

    Romotop HARO

    Ciepło, piękno, rodzinna atmosfera i...

    2 950 zł 3 696 zł

Kominki Arysto

Arysto jest jednym z tych producentów, z którymi od dawna współpracujemy. Arysto kominki to niezawodność, wytrzymałość i funkcjonalność. Wśród produktów tej firmy znajduje się szeroki wybór wkładów kominkowych powietrznych i z płaszczem wodnym. Producent stara się jak najpełniej sprostać oczekiwaniom wszystkich swoich klientów, dlatego oferuje różne warianty wykonania i wykończenia. Arysto kominki poza funkcjami praktycznymi, przyciągają spojrzenia ze względu na walory wizualne, dlatego stanowią ciekawą propozycję na urozmaicenie wykończenia wnętrza.

Arysto kominki powstają w oparciu o perfekcyjną znajomość zagadnień konstrukcyjnych, przez co możliwy jest zakup wkładów o różnych gabarytach i mocy. Dzięki temu klient wybierze nie tylko wielkość, która wkomponuje się w przeznaczoną na kominek przestrzeń, ale dobierze do niego moc w odniesieniu do częstości i długości użytkowania kominka. Poza wkładami, w sprzedaży są także szyby kominkowe, drzwiczki do palenisk otwartych i osprzęt niezbędny przy podłączeniu kominka z płaszczem wodnym. Arysto kominki są produktami, które spełniają wszystkie niezbędne normy, gwarantując tym samym bezpieczne użytkowanie i bezawaryjność przez lata.

f7.jpg
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

f7.jpg

Kominki z wkładem tradycyjnym, czy nowoczesnym?

Dla klientów lubiących tradycyjne rozwiązania, którzy chcą się delektować kominkiem w klasycznym wydaniu, polecane są wkłady powietrzne. Warto przy ich zakupie zaopatrzyć się w pasujące do kominka akcesoria. Jednak Arysto kominki to także szereg nowoczesnych rozwiązań. Kominki z płaszczem wodnym są tymi artykułami, które cieszą się rosnącą popularnością, głównie ze względu na to, że cechuje je niesamowita funkcjonalność i estetyka.

Wśród produktów marki Arysto są również kominki nietypowe, slim i piece wolnostojące. Zatem producent tak przygotował swoje wyroby, by mogły sprawdzić się w domu każdego klienta, niezależnie od jego oczekiwań. Nasza firma zakłada włączenie w asortyment jedynie tych kominków i wkładów, które są bardzo dobre. Arysto kominki bez wątpliwości są produktami z górnej półki, dlatego nie mogło ich u nas zabraknąć.