-15% na wszytkie wkłady kominkowe i pice wolnostojące przy zakupie z usługą montażową

Najczęściej kupowane

Promocje

Kominki Hajduk

Hajduk to firma, która jest największym producentem wkładów kominkowych w Polsce i całej Europie Wschodniej. Kominki Hajduk są eksportowane także na tereny Unii Europejskiej i poza jej granice, co świadczy o renomie tego producenta. Trafiają one do tak odległych miejsc, jak Turcja, Islandia albo Stany Zjednoczone. Firma dba o to, aby wyroby były ekologiczne, solidne i estetyczne zarazem, dlatego postawiła na nieustanny rozwój i udoskonalanie procesów produkcyjnych.

Hajduk jest producentem, który dostarcza produkty dedykowane do zamontowania układu otwartego i zamkniętego.

opt3.jpg
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

f9.jpg
f10.jpg

Bezpieczne i efektowne

Wkłady kominkowe Hajduk stanowią inwestycję na długie lata, która przy dłuższym użytkowaniu okaże się dodatkowym źródłem oszczędności. Wkłady tradycyjne i z płaszczem wodnym mają aż 5 lat gwarancji. Nowoczesne wkłady kominkowe Hajduk są produktami efektownymi i bezpiecznymi w użytkowaniu. Biorąc pod uwagę wszystkie zalety produktów tego producenta, jego wyrobów nie mogło zabraknąć w naszej ofercie. Dbamy o to, by nasi klienci mieli dostęp do najlepszych na rynku produktów, a Hajduk kominki takie właśnie są.

Z kolei kominki Hajduk z płaszczem wodnym, są polecane przy dużych powierzchniach, zwłaszcza do domów jednorodzinnych, których właściciele chcą połączyć funkcjonalność z estetyką.

Wkłady kominkowe Hajduk

Poza kominkami, na uwagę zasługują wkłady kominkowe Hajduk. Zarówno w ofercie producenta, jak i w naszym asortymencie, znajdują się kominki konwekcyjne i z płaszczem wodnym. Wszystkie one są wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. Są wygodne w użytkowaniu i funkcjonalne. Posiadają niezawodne konstrukcje stalowo-szamotowe. Konwencjonalne wkłady kominkowe Hajduk pozwalają na szybkie ogrzanie powietrza. Są polecane w obiektach, w których jest słaba izolacja i tam, gdzie potrzebna jest duża ilość gorącego i suchego powietrza.

Wkłady kominkowe Hajduk z płaszczem wodnym mogą spełniać rolę centralnego ogrzewania i stać się tanim źródłem ciepła. Do tego mają ciekawy i oryginalny design.