-15% na wszytkie wkłady kominkowe i piece wolnostojące przy zakupie z usługą montażową 

Szukaj  "kominek 3 szyby" znaleziono 1 rezultat.

Kominek 3 szyby, zwany inaczej trójstronnym, jak sama nazwa wskazuje, posiada wkład kominkowy trzyszybowy. W przypadku tego rozwiązania płomienie można obserwować z trzech stron. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii w trakcie produkcji wkładu. Jeżeli chodzi o otwieranie, z reguły szyby podnoszą się do góry. Przeglądając naszą ofertę, klient znajdzie różne warianty kominków trójstronnych. Dzięki temu kominek 3 szyby będzie można bez problemu dobrać pod kątem powierzchni danego pomieszczenia i jego aranżacji.

Kominek 3 szyby to idealna propozycja dla wnętrz nowoczesnych. Kiedy pali się w nim ogień, możliwość obserwacji z każdej strony ma zupełnie inny charakter niż w przypadku kominków o tradycyjnym designie. Kominek 3 szyby to produkt dla klientów wymagających, którzy lubią otaczać się tym, co najlepsze. Jeżeli zakup kominka jest podyktowany przede wszystkim walorami estetycznymi, wybór nie może być trafniejszy!

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Kominek do wnętrz nowoczesnych

Kominek 3 szyby to unikatowa dekoracja w każdym pomieszczeniu, w jakim się pojawi. Nowoczesne wnętrze, w którym zostanie postawiony ten kominek, będzie jeszcze bardziej stylowe i eleganckie. Uruchamianie tego kominka w chłodne dni i wieczory, będzie sprzyjało powstaniu wyjątkowego klimatu i atmosfery. Kominek 3 szyby sprawdzi się w tym, aby postawić go w salonie, jadalni i sypialni. Bez względu na to, na które pomieszczenie padnie wybór, zyska ono niepowtarzalną ozdobę, która nie tylko będzie fantastyczną dekoracją, ale także będzie dawać przyjemne ciepło, kiedy za oknem będzie panował chłód.