-15% na wszytkie wkłady kominkowe i piece wolnostojące przy zakupie z usługą montażową 

Szukaj  "kominek maja" znaleziono 0 rezultatów.

Kominek MAJA to seria kominków firmy Kratki, jednego z najbardziej cenionych producentów wkładów kominkowych i akcesoriów kominkowych. Kominek MAJA to szereg kilku rozwiązań, które sprawdzą się przy różnych stylach aranżacyjnych. Część z nich ma tradycyjny design, który będzie doskonały do wnętrz eleganckich i stylowych, w których panuje klasyczny wystrój. Część to kominki narożne, które będą perfekcyjnie współgrały z nowoczesnym wystrojem.

Każdy kominek MAJA jest wyrobem wysokiej jakości, wyprodukowanym z dobrej klasy materiałów i z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Ponieważ producent dba o to, by utrzymać się w czołówce firm kominkowych w Europie, jego produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Kominek MAJA niezależnie od modelu, jest uzupełniony o deflektor, którego zadaniem jest wydłużanie drogi spalania, co przekłada się na to, że palenie w kominku będzie bardziej wydajne i ekologiczne. Kominki z tej serii mają 5 lat gwarancji.

Brak wyników wyszukiwania "kominek maja"

Zalety kominków MAJA

Kominek MAJA należy do grupy kominków powietrznych, z tego względu jest rozwiązaniem niezawodnym, a także prostym w montażu i konserwacji. Łatwo go utrzymać w czystości i jest tani, biorąc pod uwagę zarówno koszt zakupu, jak i koszt instalacji i eksploatacji. Kominek MAJA potrafi w krótkim czasie ogrzać pomieszczenie, co czyni go bardzo dobrym źródłem ciepła. To świetna propozycja dla osób, które cenią sobie tradycyjne rozwiązania, a jednocześnie chcą, by kominek stał się efektowną ozdobą domu lub mieszkania.