-15% na wszytkie wkłady kominkowe i piece wolnostojące przy zakupie z usługą montażową 

Szukaj  "kominek zuzia" znaleziono 0 rezultatów.

Kominek ZUZIA jest produktem o ponadczasowym designie, który sprawdzi się zarówno w nowocześnie urządzonym salonie, jak i we wnętrzu bardziej tradycyjnym. Jakość jego wykonania i dbałość o estetykę sprawiają, że stanie się główną dekoracją pomieszczenia, w którym się znajdzie. Kominek ZUZIA jest wyprodukowany przez firmę Kratki, która jest uważana za jedną z najlepszych firm kominkowych na rynku europejskim. Producent dba o to, żeby jego produkty spełniały najwyższe standardy, dlatego kominek ZUZIA jest produktem cieszącym się dużą popularnością. Jego walory wizualne w połączeniu z praktycznością i ceną zachęcają do zakupu.

Brak wyników wyszukiwania "kominek zuzia"

Dlaczego warto kupić kominek ZUZIA?

Kominek ZUZIA jest przykładem kominka powietrznego, dlatego cechuje go duża wytrzymałość i bezawaryjność. Jest opcją tańszą niż kominki innego typu, a jednocześnie pozwala w krótkim czasie ogrzać całe pomieszczenie. Jest dobrą opcją do zastosowania jako dodatkowe źródło ogrzewania, ale nie może być jedynym. Jeżeli kominek ma ogrzewać cały dom, lepiej kupić model z płaszczem wodnym.

W zależności od zapotrzebowania, w naszej ofercie jest kominek ZUZIA będący w kilku wariantach, w tym także jako kominek narożny. Dzięki temu można go dopasować do różnych pomieszczeń, w zależności od ich wielkości i wizji co do urządzenia wnętrza. Zaletą jest także to, że są proste w montażu i bardzo łatwo się je czyści, dlatego konserwacja nie jest problematyczna. Koszt zakupu tego typu kominka zamyka się w kwocie kilku tysięcy złotych.