-15% na wszytkie wkłady kominkowe i piece wolnostojące przy zakupie z usługą montażową 

Szukaj  "spartherm varia" znaleziono 15 rezultatów.

Wszystkie wkłady kominkowe firmy Spartherm są wyrobami estetycznymi i całkowicie bezpiecznymi. Spartherm Varia to wkłady, które mogą być zamontowane w wielu wariantach, co daje ogromne możliwości aranżacyjne. Producent oferuje bardzo szeroki wybór kształtu szyb i wykończenia frontów drzwiowych. Spartherm Varia są wkładami, które sprawdzą się przy wielu stylach urządzania wnętrz. Z powodzeniem można manipulować położeniem i ustawieniem kominka. Bez trudu można go ustawić tak, by nie zabierał niepotrzebnie przestrzeni, a jednocześnie był praktyczną dekoracją.

Kominek Spartherm Varia może być zabudowany klasycznie, posiadać dużą liczbę zdobień i masywną obudowę. Będzie wtedy stanowił fantastyczne połączenie tradycjonalizmu i nowoczesności. Wnętrze urządzone w ten sposób będzie eleganckie i stylowe. Osoby, które wolą wnętrza bardziej nowoczesne i minimalistyczne, także będą usatysfakcjonowane. Spartherm Varia to seria wkładów, które będą się świetnie prezentowały jako nowoczesny kominek.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów

Kominek do każdego stylu aranżacyjnego

Wystarczy obudowa bardziej oszczędna i prosta. Będzie wtedy sprawiał wrażenie lekkiego, a ogień będzie można podziwiać z kilku stron. Rozwiązanie to będzie niezwykle efektowne. Podejmując decyzję o zakupie kominka Spartherm Varia, klient zyskuje fantastyczną dekorację, która będzie zachwycała domowników i gości designem, a w zimne wieczory da uczucie ciepła. Rozpalony kominek wprowadza atmosferę przytulności, a kominek Spartherm Varia jest dodatkowo wyjątkowo ładny.