-15% na wszytkie wkłady kominkowe i pice wolnostojące przy zakupie z usługą montażową

Marki Jest 7 marek

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Kominki Arysto

  Kominki Arysto

  Arysto jest jednym z tych producentów, z którymi od dawna współpracujemy. Arysto kominki to niezawodność, wytrzymałość i funkcjonalność. Wśród produktów tej firmy znajduje się szeroki wybór wkładów kominkowych powietrznych i z płaszczem wodnym. Producent stara się jak najpełniej sprostać oczekiwaniom wszystkich swoich klientów, dlatego oferuje różne warianty wykonania i wykończenia. Arysto kominki poza funkcjami praktycznymi, przyciągają spojrzenia ze względu na walory wizualne, dlatego stanowią ciekawą propozycję na urozmaicenie wykończenia wnętrza.

  Arysto kominki powstają w oparciu o perfekcyjną znajomość zagadnień konstrukcyjnych, przez co możliwy jest zakup wkładów o różnych gabarytach i mocy. Dzięki temu klient wybierze nie tylko wielkość, która wkomponuje się w przeznaczoną na kominek przestrzeń, ale dobierze do niego moc w odniesieniu do częstości i długości użytkowania kominka. Poza wkładami, w sprzedaży są także szyby kominkowe, drzwiczki do palenisk otwartych i osprzęt niezbędny przy podłączeniu kominka z płaszczem wodnym. Arysto kominki są produktami, które spełniają wszystkie niezbędne normy, gwarantując tym samym bezpieczne użytkowanie i bezawaryjność przez lata.

  f7.jpg
 • Kominki Hajduk

  Kominki Hajduk

  Hajduk to firma, która jest największym producentem wkładów kominkowych w Polsce i całej Europie Wschodniej. Kominki Hajduk są eksportowane także na tereny Unii Europejskiej i poza jej granice, co świadczy o renomie tego producenta. Trafiają one do tak odległych miejsc, jak Turcja, Islandia albo Stany Zjednoczone. Firma dba o to, aby wyroby były ekologiczne, solidne i estetyczne zarazem, dlatego postawiła na nieustanny rozwój i udoskonalanie procesów produkcyjnych.

  Hajduk jest producentem, który dostarcza produkty dedykowane do zamontowania układu otwartego i zamkniętego.

  opt3.jpg
 • Kominki KFD

  Kominki KFD

  KFD to polska rodzinna firma, która od przeszło 20 lat dostarcza na rynek wysokiej jakości piece, kotły i wkłady kominkowe. KFD kominki to produkty, których produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów i z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Firma stawia przede wszystkim na rzetelność, jakość i profesjonalizm. Na przestrzeni lat KFD kominki zmieniały swój wygląd i funkcjonalność, by być jak najbardziej dopasowanymi do bieżących potrzeb klientów. Są też coraz wygodniejsze w obsłudze i mają coraz ciekawszy design. Nieustanne prace badawczo-rozwojowe, optymalizacja kosztów i śledzenie zmian rynkowych znajdują swoje przełożenie w tym, że KFD kominki są jednymi z najlepszych na rynku.

  KFD kominki to nie jedyne, co może zaproponować ten producent. Jego oferta obejmuje wkłady kominkowe, piece wolno stojące na paliwo stałe, a także kotły grzewcze na pelet i drewno. Szeroki zakres produktów sprawia, że będą one atrakcyjnym rozwiązaniem dla wielu klientów.

  f3.jpg
 • Kominki Lechma

  f1.jpg

  Kominki Lechma

  Lechma to polski producent wysokiej jakości kominków powietrznych i z płaszczem wodnym, który prowadzi swoją działalność od blisko 30 lat. Kominki Lechma są jednymi z chętniej wybieranych przez klientów, co zawdzięczają atrakcyjnym cenom i dobremu wykonaniu. Wykorzystanie najlepszych materiałów i dbałość o szczegóły w trakcie produkcji przekłada się na ich estetyczne wykonanie i wytrzymałość. Kominki Lechma powstają z blachy żaroodpornej i kwasoodpornej, przez co mają wyjątkowo trwałą konstrukcję.

  Producent od początku istnienia dba o to, żeby jego klienci otrzymywali jedynie dobre produkty, dlatego kominki Lechma są wciąż udoskonalane. Wyroby tej firmy zdobyły wiele prestiżowych nagród i certyfikatów w kraju i za granicą. Kominki Lechma są eksportowane do wszystkich krajów Unii Europejskiej, do Europy Wschodniej i Skandynawii. Stanowi to potwierdzenie renomy i mocnej pozycji na rynku.

 • Kominki Spartherm

  Kominki Spartherm

  Spartherm jest jednym z największych producentów kominków, palenisk kominkowych oraz kaset kominkowych w Europie. Chcąc dostarczyć klientom to, co najlepsze, nasza oferta została poszerzona o kominki Spartherm. Producent funkcjonuje na rynku przeszło 20 lat, ciesząc się dobrą opinią. Przez cały ten czas funkcjonowania, nieustannie podnosi jakość swoich wyrobów. Podczas produkcji stosowane są najnowocześniejsze technologie, które rzutują na niesamowitą jakość, trwałość i estetykę wyrobów. Kominki Spartherm to gwarancja niezawodności i solidności.

  Wśród produktów, które obejmują wyroby Sparthermkominki modułowe, wolnostojące, na biopaliwo i tarasowe. Oprócz tego klient znajdzie wkłady kominkowe, wkłady na gaz DRU, wkłady piecowe i H2O. Decydując się na kominki marki Spartherm, wybiera się coś, co będzie stanowiło niebanalne wykończenie wnętrz i fantastyczne uzupełnienie każdej aranżacji, a także urządzenie grzewcze, które pozwoli na cieszenie się przyjemnym ciepłem płynącym z paleniska.

  f11.jpg
 • Kominki Unico

  f6.jpg

  Kominki Unico

  Unico to polski producent wkładów kominkowych, pieców, drzwiczek oraz akcesoriów kominkowych. Wszystkie kominki Unico powstają na bazie 20-letniego doświadczenia i analizy trendów rynkowych. Producent dba o zachowanie wysokich standardów, dzięki czemu jego wyroby są nie tylko wykonane z materiałów wysokiej jakości, ale także posiadają staranne i estetyczne wykończenie, przez co stają się ozdobą wnętrza, w którym się znajdują. Kominki Unico cieszą się pozytywnymi opiniami klientów, są niezawodne i wytrzymałe.

  Ze względu na liczne walory, nie mogło zabraknąć ich w naszej ofercie. Przez to, że kominki Unico pojawiły się w naszym asortymencie, osoby odwiedzające naszą stronę internetową, mają dostęp do szerokiej gamy produktów, które spełnią nawet najbardziej wygórowane wymogi. Wystarczy przejrzeć ofertę na kominki z płaszczem wodnym, które będą mogły stanowić jedno ze źródeł ogrzewania domu, a jednocześnie będą tanie w eksploatacji, bezpieczne i oczywiście ładne.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów