Kominek elektryczny Opti-Myst Zen

Nowy produkt

Dostępny w ciągu 21 dni

4 590 zł brutto

Minimalistyczny i stylowy kominek z obudową imitującą surowy beton. Doskonale wpisuje się w najnowsze trendy dekoratorskie, nadając pomieszczeniom nowoczesnego charakteru. Palenisko płonące polana. Wyposażony w pilot zdalnego sterowania.

Więcej szczegółów

Waga (kg)-Kategoria-
Kabel z wtyczkątakMoc grzewcza (kW)-
Efekt płomieni niezależny od trybu grzaniatakPobór energii przez efekt optyczny (W)15 gr/h
KolorbetonTermowentylatortak
PaleniskopolanaPrzełącznik mocy grzewczejtak
Wysokość (mm)690Termostattak
Szerokość (mm)1020Pilot zdalnego sterowaniatak
Głębokość (mm)320

KOMINKI ELEKTRYCZNE

 Magiczny efekt płomienia

DLACZEGO KOMINEK ELEKTRYCZNY?

Nic nie dorówna atmosferze tworzonej przez elegancki kominek. Poczucie przytulności i komfortu, a także niepowtarzalny blask paleniska czynią je wyjątkowym elementem każdego pomieszczenia. Klasyczne kominki, opalane drewnem lub innymi materiałami organicznym, są jednak kłopotliwe w utrzymaniu, a częste usuwanie popiołów, magazynowanie opału i czyszczenie kosztują wiele czasu i wysiłku. Również kominki gazowe narzucają ograniczenia związane z koniecznością posiadania przewodu kominowego i instalacji gazowej.

Te wady nie dotyczą jednak komików elektrycznych, które są doskonałym wyborem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę, elegancję i ciepło domowego zacisza. Dostępna gama modeli, ich prosta obsługa i bezpieczeństwo użytkowania czynią je coraz częściej wybieranym sprzętem domowym zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznie urządzonych domach.

Wygodnie, ciepło i bezpiecznie

Kominki elektryczne są komfortowe i bardzo proste w obsłudze. Przede wszystkim nie wymagają dostarczania opału i odprowadzenia spalin, co powoduje, że mogą być instalowane praktycznie w każdym pomieszczeniu – w domu, apartamencie czy bloku. Dzięki termoobiegowi kominki elektryczne generują również ciepło, jeśli chcemy dogrzać pomieszczenie. Funkcję grzania można jednak wyłączyć i cieszyć się jedynie efektami wizualnymi. Brak spalin oraz ognia powoduje również, że minimalizują one ryzyko poparzenia, pożaru czy zatrucia.

Grosz do grosza

Kominki elektryczne charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji. Niewielki pobór mocy powoduje, że korzystanie kominka bez włączonej funkcji grzewczej kosztuje jedynie kilkanaście groszy na godzinę. Umożliwia to w zasadzie codzienne cieszenie się przytulnym blaskiem bez martwienia się o rachunki.

Szeroki wybór, styl dla każdego

Dimplex może poszczycić się największym wyborem kominków elektrycznych na rynku. Dostępne modele przemawiają do różnych gustów, aranżacji i stylów od nowoczesnego począwszy, na klasycznym skończywszy.

 Efekt płomienia Optiflame®

Kominki elektryczne Optiflame spełniają najwyższe kryteria jakości pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Pozwolą stworzyć niepowtarzalną, przytulną atmosferę, rozświetlą wnętrze domu, wprowadzą  nastrój intymności. W przeciwieństwie do tradycyjnych kominków, mogą być montowane

 w dowolnym miejscu,  przewód kominowy ani wentylacyjny nie jest konieczny. Jednak tym, na co zwrócić  należy szczególną uwagę  jest uzyskany, niepowtarzalny efekt świetlny Optiflame®. Kominki elektryczne z  efektem Optiflame®  wyposażone są w będący innowacyjnym rozwiązaniem, opatentowany efekt płomieni.  Powstaje on dzięki  odpowiedniemu odbiciu światła oraz zastosowaniu imitacji paleniska żarzącego się drewna,  polan, prawdziwego  węgla lub ozdobnych kamieni. Realizm, z jakim imitowane są płomienie ognia, zachwyci  nawet najbardziej  wymagających użytkowników. Godny podkreślenia jest również szeroki wybór modeli  kominków. I tak, osoby  ceniące sobie nowoczesność z pewnością dostrzegą tlące się w kominku białe,

 dekoracyjne kamienie. W sukurs  oczekiwaniom zwolenników  tradycji przyjdzie natomiast model z prawdziwym  węglem.  Kominki elektryczne  Optiflame zdobyły uznanie na całym  świecie, stanowiąc popularny  element  wyposażenia wnętrz  w Anglii i USA.  Funkcjonalne, bezpieczne,  energooszczędne, a co najważniejsze  wyposażone w  unikalny efekt Optiflame,  kominki elektryczne marki  Optiflame pozwolą wyczarować przytulną  atmosferę w  każdym domu, tworząc  wyjątkową iluzję paleniska.

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Zobacz również