Nowe produkty

Promocje

Lista produktów producenta: Kominki Lechma

f1.jpg

Kominki Lechma

Lechma to polski producent wysokiej jakości kominków powietrznych i z płaszczem wodnym, który prowadzi swoją działalność od blisko 30 lat. Kominki Lechma są jednymi z chętniej wybieranych przez klientów, co zawdzięczają atrakcyjnym cenom i dobremu wykonaniu. Wykorzystanie najlepszych materiałów i dbałość o szczegóły w trakcie produkcji przekłada się na ich estetyczne wykonanie i wytrzymałość. Kominki Lechma powstają z blachy żaroodpornej i kwasoodpornej, przez co mają wyjątkowo trwałą konstrukcję.

Producent od początku istnienia dba o to, żeby jego klienci otrzymywali jedynie dobre produkty, dlatego kominki Lechma są wciąż udoskonalane. Wyroby tej firmy zdobyły wiele prestiżowych nagród i certyfikatów w kraju i za granicą. Kominki Lechma są eksportowane do wszystkich krajów Unii Europejskiej, do Europy Wschodniej i Skandynawii. Stanowi to potwierdzenie renomy i mocnej pozycji na rynku.

Kominek nowoczesny wkład Lechma PL-190...

WKŁAD KOMINKOWY LECHMA PL-190 STANDARD U.O. 15kW W NOWOCZESNEJ ZABUDOWIE.

Lechma PP-190 Standard 14kW

WKŁAD KOMINKOWY LECHMA PP-190 STANDARD 14kW W TRADYCYJNEJ ZABUDOWIE.

Kominek nowoczesny wkład Lechma PP-190...

WKŁAD KOMINKOWY LECHMA 00-190 PANORAMA 14kW W NOWOCZESNEJ ZABUDOWIE 

0 zł
Kominek nowoczesny wkład Lechma PP-200...

WKŁAD KOMINKOWY LECHMA PP-200 EXCLUSIVE SBJ 24kw W NOWOCZESNEJ ZABUDOWIE.

Lechma PL- 500 Green SBJ Lewy

Rodzaj kominka: stałopalnyRodzaj ramki: ramka stalowaRodzaj szyby: szyba prostaOtwieranie: na lewoKolor wykończeń: srebrny Moc ogólna: 13,5 kWMax ciśnienie robocze: 2 barySprawność: 80%Emisja spalin CO: 0,09%Norma: BImSchV2

6 900 zł 7 995 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów