Nowy Hansa Środek do czyszczenia komina POLANO- usuwanie smoły

Hansa Środek do czyszczenia komina POLANO- usuwanie smoły

Nowy produkt

43 zł brutto

Skuteczny preparat do usuwania smoły (polano) – to dwa produkty w jednym. Polano złożone z trocin I wosku charakteryzuje się szczególnie czystym I jasnym płomieniem, który płonie do 2,5 godz.

Więcej szczegółów

Skuteczny preparat do usuwania smoły (polano) – to dwa produkty w jednym. Polano złożone z trocin I wosku charakteryzuje się szczególnie czystym I jasnym płomieniem, który płonie do 2,5 godz.

Zawiera ono także środek czyszczący smołę, składający się ze specjalnej mieszanki kryształów która usuwa znajdującą się się wewnątrz urządzenia I komina smołę. : Jedne ich składniki katalizują proces spalania drewna – smoła znajdująca się w drewnie rozkłada się na palne gazy, a inne w wysokiej temperaturze wydzielają gaz, reagujący z osadem smoły rozbijając jego strukturę.

W efekcie działania środka odparowuje woda – główny składnik utrzymujący osadzającą się smołę. W ostatniej fazie działania preparatu pozostają jedynie kruche resztki smoły, które osypując się w dół komina i paleniska, rozkładają się termicznie i ulegają spaleniu.

Sposób użycia:

Wyjmij z pudełka preparat do usuwania smoły (polano) HANSA, ale nie odwijaj z papierowego opakowania. Włóż do jeszcze ciepłej, nagrzanej po paleniu się komory grzewczej urządzenia. Nałóż obie krawędzie papierowego opakowania i zostaw do spalenia. Używaj średnio co 30 dni.

Waga: 1,1 kg

Producent: HANSA

- NIEZWYKŁA SKUTECZNOŚĆ W USUWANIU SADZY I SMOŁY

- WYSOKA WYDAJNOŚĆ

- ŁATWOŚĆ STOSOWANIA

- REGULARNE STOSOWANIE ŚRODKA POPRAWIA JAKOŚĆ PRACY URZĄDZENIA ORAZ ZMNIEJSZA ZUŻYCIE PALIWA

- DO WSZYSTKICH URZĄDZEŃ OPALANYCH PALIWEM STAŁYM (WĘGIEL, DREWNO)

- RENOMOWANY PRODUCENT - HANSA

- TRWAŁE OPAKOWANIE WIELOKROTNEGO UŻYTKU

+ Odbiór możliwy w Przeźmierowie k. Poznania

Przeźmierowo Salon Kominki Foremski

ul. Rynkowa 56

 + lub w Swarzędzu

ul. Wiosny Ludów 11

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Zobacz również