Element4 CUPIDO 50

ELEMENT 4

Nowy produkt

Dostępność 21 dni

12 490 zł brutto

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym nasze kominki dają efekt paleniska nie do odróżnienia od kominka opalanego drewnem

Więcej szczegółów

ZOBACZ FILM Z PŁOMIENIEM ELEMENT4

Kominek do zabudowy sterowany pilotem. Konstrukcja wkładu umożliwia montaż bez dodatkowej ramki maskującej. Nie wymaga tradycyjnego komina ani wentylacji nawiewnej - zastosowany system "rura-w-rurze" zapewnia jednocześnie odprowadzenie spalin i doprowadzenie powietrza do spalania.

Zastosowany w tym modelu palnik RealFlame sprawia, że ognień sprawia wrażenie wypływania spod polan.

PARAMETRGAZ ZIEMNYLPG
Moc1,7 - 5,5 kW
Sprawność energetyczna84 %
Średnica rury spalinowej100/150 mm

WYŁOŻENIE PALENISKA:

Ceramiczna imitacja drewnianych polan. W opcji niestandardowej do wyboru wyłożenia paleniska. Nie wszystkie opcje są dostępne dla wszystkich palenisk. Opcje dostępne dla poszczególnych palenisk mogą się różnić.

wypelnienie paleniska tl st 
STANDARD
trimline-grys-marmurowy
GRYS MARMUROWY
wypelnienie paleniska tl gl
CZARNA SZYBA
trimline-kamienie-panele
KAMIENIE
kamienie szare 
SZARE KAMIENIE

 

FUNKCJA FALOWANIA PŁOMIENI

Sterownik kominka wyposażony jest w funkcję falowania płomieni. Po jej włączeniu wielkość płomieni zmniejsza się do minimum w przeciągu 20 minut. Następnie przez kolejne 20 minut płomienie automatycznie zwiększają się do maksimum. Daje to efekt naturalnie palącego się, przygasającego i ponownie rozpalającego się paleniska.

 

NOWOCZESNY DOTYKOWY PILOT

eco max 2

Nowy pilot dotykowy "Ecomax System" umożliwia szybki dostęp do wszystkich funkcji kominka:

- praca z włączonym tylko palnikiem frontowym lub frontowym i tylnym (jeżeli dany model jest wyposażony w podwójny palnik);

- włączanie i wyłączanie funkcji falowania płomieni;

- zmniejszanie i zwiększanie wielkości płomieni;

- przełączanie do trybu utrzymania w pomieszczeniu zadanej temperatury;

- przełączanie do trybu pracy w zadanym przedziale czasowym;

Połączenie podwójnego palnika i funkcji falowania płomieni pozwala zaoszczędzić nawet do 60% kosztów użytkowania kominka.

CZARNE LUSTRZANE PLECY PALENISKA

Jako opcję do większości naszych kominków dostępne jest czarne lustrzane szkło do wyłożenia pleców i boków paleniska. Daje nam to niepowtarzalny efekt zwiększenia głębokości paleniska oraz zwiększenia ilości ognia.

black glass 150x150 black glass1

ANTYREFLEKSYJNA SZYBA

Ogień w naszym kominku gazowym będzie wyglądał jeszcze bardziej realistycznie jeśli będziemy na niego patrzeć przez szybę antyrefleksyjną. Dzięki temu połączymy piękno bezpośredniego widoku ognia z bezpieczeństwem i wygodą użytkowania kominka gazowego z zamkniętą komorą spalania. Antyrefleksyjna szyba jest dostępna jako dodatkowa opcja do wyposażenia standardowego.

  ARglass

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Zobacz również