Element4 MODORE 100

ELEMENT 4

Nowy produkt

Dostępność 21 dni

17 990 zł brutto

WYMIAR SZYBY: 91 X 42 CM

Kominek gazowy z podwójnym palnikiem.  Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym nasze kominki dają efekt paleniska nie do odróżnienia od kominka opalanego drewnem

Więcej szczegółów

Kominek do zabudowy sterowany pilotem. Konstrukcja wkładu umożliwia montaż bez dodatkowej ramki maskującej. Nie wymaga tradycyjnego komina ani wentylacji nawiewnej - zastosowany system "rura-w-rurze" zapewnia jednocześnie odprowadzenie spalin i doprowadzenie powietrza do spalania.

INFORMACJE TECHNICZNE

PARAMETRGAZ ZIEMNYLPG
Moc2,5 - 8,2 kW
Sprawność energetyczna84 %
Średnica rury spalinowej130/200 mm

WYMIARY

 modore 100 mkII

 FUNKCJE

WYŁOŻENIE PALENISKA:

Ceramiczna imitacja drewnianych polan. W opcji niestandardowej do wyboru wyłożenia paleniska. Nie wszystkie opcje są dostępne dla wszystkich palenisk. Opcje dostępne dla poszczególnych palenisk mogą się różnić.

wypelnienie paleniska tl st 
STANDARD
trimline-grys-marmurowy
GRYS MARMUROWY
wypelnienie paleniska tl gl
CZARNA SZYBA
trimline-kamienie-panele
KAMIENIE
kamienie szare 
SZARE KAMIENIE

 

FUNKCJA FALOWANIA PŁOMIENI

Sterownik kominka wyposażony jest w funkcję falowania płomieni. Po jej włączeniu wielkość płomieni zmniejsza się do minimum w przeciągu 20 minut. Następnie przez kolejne 20 minut płomienie automatycznie zwiększają się do maksimum. Daje to efekt naturalnie palącego się, przygasającego i ponownie rozpalającego się paleniska.

 

NOWOCZESNY DOTYKOWY PILOT

eco max 2

Nowy pilot dotykowy "Ecomax System" umożliwia szybki dostęp do wszystkich funkcji kominka:

- praca z włączonym tylko palnikiem frontowym lub frontowym i tylnym (jeżeli dany model jest wyposażony w podwójny palnik);

- włączanie i wyłączanie funkcji falowania płomieni;

- zmniejszanie i zwiększanie wielkości płomieni;

- przełączanie do trybu utrzymania w pomieszczeniu zadanej temperatury;

- przełączanie do trybu pracy w zadanym przedziale czasowym;

Połączenie podwójnego palnika i funkcji falowania płomieni pozwala zaoszczędzić nawet do 60% kosztów użytkowania kominka.

CZARNE LUSTRZANE PLECY PALENISKA

Jako opcję do większości naszych kominków dostępne jest czarne lustrzane szkło do wyłożenia pleców i boków paleniska. Daje nam to niepowtarzalny efekt zwiększenia głębokości paleniska oraz zwiększenia ilości ognia.

black glass 150x150 black glass1

ANTYREFLEKSYJNA SZYBA

Ogień w naszym kominku gazowym będzie wyglądał jeszcze bardziej realistycznie jeśli będziemy na niego patrzeć przez szybę antyrefleksyjną. Dzięki temu połączymy piękno bezpośredniego widoku ognia z bezpieczeństwem i wygodą użytkowania kominka gazowego z zamkniętą komorą spalania. Antyrefleksyjna szyba jest dostępna jako dodatkowa opcja do wyposażenia standardowego.

  ARglass

FILM KOMINEK GAZOWY MODORE 100

Gazowe wkłady kominkowe firmy Element4 i Helex posiadają 5-cio letnią gwarancją obejmującą wszystkie elementy między innymi: 

  • korpus kominka;

  • palnik główny;

  • palnik płomienia kontrolnego;

  • pilot;

  • sterowanie;

  • termoparę;

  • iskrownik;

 

Gwarancją nie iest objęta szyba kominka. Szyba jest odporna na działanie temperatury 800°C, ponieważ komora spalania nie osiąga   takiej temperatury pęknięcie szyby nie może być wywołane przegrzaniem będącym wynikiem normalnej eksploatacji.

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Zobacz również