Element4 MODORE 140

ELEMENT 4

Nowy produkt

Dostępność 21 dni

23 500 zł brutto

WYMIAR SZYBY: 140 X 42 CM

Kominek gazowy z paleniskiem QuadBurner - pięć palników sterowanych niezależnie.

Więcej szczegółów

Kominek do zabudowy sterowany pilotem. Konstrukcja wkładu umożliwia montaż bez dodatkowej ramki maskującej. Nie wymaga tradycyjnego komina ani wentylacji nawiewnej - zastosowany system "rura-w-rurze" zapewnia jednocześnie odprowadzenie spalin i doprowadzenie powietrza do spalania.

INFORMACJE TECHNICZNE

PARAMETRGAZ ZIEMNYLPG
Moc2,9 - 9,4 kW
Sprawność energetyczna90 %
Średnica rury spalinowej130/200 mm

WYMIARY

 modore 140 wymiar

 FUNKCJE

WYŁOŻENIE PALENISKA:

Ceramiczna imitacja drewnianych polan. W opcji niestandardowej do wyboru wyłożenia paleniska. Nie wszystkie opcje są dostępne dla wszystkich palenisk. Opcje dostępne dla poszczególnych palenisk mogą się różnić.

wypelnienie paleniska tl st 
STANDARD
trimline-grys-marmurowy
GRYS MARMUROWY
wypelnienie paleniska tl gl
CZARNA SZYBA
trimline-kamienie-panele
KAMIENIE
kamienie szare 
SZARE KAMIENIE

 

FUNKCJA FALOWANIA PŁOMIENI

Sterownik kominka wyposażony jest w funkcję falowania płomieni. Po jej włączeniu wielkość płomieni zmniejsza się do minimum w przeciągu 20 minut. Następnie przez kolejne 20 minut płomienie automatycznie zwiększają się do maksimum. Daje to efekt naturalnie palącego się, przygasającego i ponownie rozpalającego się paleniska.

 

NOWOCZESNY DOTYKOWY PILOT

eco max 2

Nowy pilot dotykowy "Ecomax System" umożliwia szybki dostęp do wszystkich funkcji kominka:

- praca z włączonym tylko palnikiem frontowym lub frontowym i tylnym (jeżeli dany model jest wyposażony w podwójny palnik);

- włączanie i wyłączanie funkcji falowania płomieni;

- zmniejszanie i zwiększanie wielkości płomieni;

- przełączanie do trybu utrzymania w pomieszczeniu zadanej temperatury;

- przełączanie do trybu pracy w zadanym przedziale czasowym;

Połączenie podwójnego palnika i funkcji falowania płomieni pozwala zaoszczędzić nawet do 60% kosztów użytkowania kominka.

CZARNE LUSTRZANE PLECY PALENISKA

Jako opcję do większości naszych kominków dostępne jest czarne lustrzane szkło do wyłożenia pleców i boków paleniska. Daje nam to niepowtarzalny efekt zwiększenia głębokości paleniska oraz zwiększenia ilości ognia.

black glass 150x150 black glass1

ANTYREFLEKSYJNA SZYBA

Ogień w naszym kominku gazowym będzie wyglądał jeszcze bardziej realistycznie jeśli będziemy na niego patrzeć przez szybę antyrefleksyjną. Dzięki temu połączymy piękno bezpośredniego widoku ognia z bezpieczeństwem i wygodą użytkowania kominka gazowego z zamkniętą komorą spalania. Antyrefleksyjna szyba jest dostępna jako dodatkowa opcja do wyposażenia standardowego.

  ARglass

PODWÓJNY PALNIK

podwojny palnik logo

Nowoczesny system dwupalnikowy pozwala nam cieszyć się widokiem naturalnie wyglądających, dużych płomieni przy jednoczesnym zmniejszeniu mocy grzewczej kominka - a co za tym idzie zmniejszeniu zużycia gazu.

doble burner1
Jeśli nie chcemy, aby kominek dawał nam zbyt dużo ciepła (zachowując przy tym wysokie płomienie) włączamy jedynie palnik frontowy.
doble burner2
Jeśli natomiast chcemy wykorzystać maksymalną moc grzewczą kominka, wtedy włączamy również palnik tylny.
 

Zastosowanie podwójnego palnika daje wrażenie większej głębi paleniska bez zwiększania całkowitej głębokości kominka.

Podwójny palnik stosowany w naszych kominkach daje również podwójną korzyść: zmniejsza koszt użytkowania komina (nawet do 60%) a jednocześnie sprawia, że kominek wygląda jeszcze bardziej realistycznie (płomienie rozkładają się na większej głębokości paleniska zwiększając efekt jego przestrzenności).

ZOBACZ FILM KOMINEK GAZOWY MODORE 140

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości podzespołów kominki gazowe Element4 objęte są 5-cio letnią gwarancją obejmującą wszystkie elementy - również sterowanie, palnik płomienia kontrolnego, termoparę, iskrownik i oczywiście cały korpus kominka. 

Gazowe wkłady kominkowe firmy Element4 i Helex posiadają 5-cio letnią gwarancją obejmującą wszystkie elementy między innymi: 

  • korpus kominka;

  • palnik główny;

  • palnik płomienia kontrolnego;

  • pilot;

  • sterowanie;

  • termoparę;

  • iskrownik;

 

Gwarancją nie iest objęta szyba kominka. Szyba jest odporna na działanie temperatury 800°C, ponieważ komora spalania nie osiąga   takiej temperatury pęknięcie szyby nie może być wywołane przegrzaniem będącym wynikiem normalnej eksploatacji.

 

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Zobacz również