-15% na wszytkie wkłady kominkowe i piece wolnostojące przy zakupie z usługą montażową 
f48.jpg

Odkurzacze centralne

W przypadku tradycyjnych odkurzaczy, zasysane powietrze jest następnie wydmuchiwane, co niekorzystnie wpływa na jakość sprzątania. Odkurzacze centralne pomimo tego, że wiążą się z większym kosztem i potrzebują instalacji, nie mają wad, jakie są obecne w zwykłych odkurzaczach. Korzystanie z nich jest komfortowe, dlatego coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie. W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy odkurzacze centralne, a do ich zakupu zachęcamy nie tylko klientów z Poznania.

ODKURZACZE CENTRALNE  Jest 31 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów

f49.jpg

Odkurzacze centralne w Poznaniu

Wszystkie artykuły będące w naszej ofercie są produktami wysokiej jakości, w tym każdy odkurzacze centralne, dlatego zapraszamy do współpracy z naszą firmą zlokalizowaną w Poznaniu. Odkurzacze pochodzą od najbardziej cenionych producentów, którzy od wielu lat specjalizują się w branży. Zachęcamy do przyjrzenia się tym urządzeniom wszystkim osobom, którym zależy na komforcie i zdrowiu najbliższych. Odkurzacze centralne oznaczają brak hałasu, brak zanieczyszczeń i wygodną obsługę.

Najważniejsza w tym rozwiązaniu jest jednostka centralna, do której są dołączone sztywne węże prowadzące do gniazd ssących. Brud jest usuwany zamontowanymi w ścianach rurami. Posiadana przez odkurzacze centralne jednostka centralna może być przyrównana do korpusu zwykłego odkurzacza i umieszcza się ją poza domem, np. w garażu. Dzięki temu nie ma ryzyka, że zasysane, brudne powietrze będzie z powrotem unosiło się w pomieszczeniu. Odkurzacze centralne jest gwarancją tego, że sprzątanie będzie bardziej efektowne, a powietrze czyste.