piece z płaszczem wodnym
f36.jpg

Piece z płaszczem wodnym typu koza

Planując kominek w swoim domu, bardzo często poszukujemy rozwiązań, które pozwolą nam połączyć estetykę z funkcjonalnością. Zależy nam na tym, aby kominek nie tylko zapewniał odpowiednią atmosferę dzięki swojej estetyce, ale również, stanowił źródło ciepła w domu. Piece wolnostojące z płaszczem wodnym, ofe...
f36.jpg

Piece z płaszczem wodnym typu koza

Planując kominek w swoim domu, bardzo często poszukujemy rozwiązań, które pozwolą nam połączyć estetykę z funkcjonalnością. Zależy nam na tym, aby kominek nie tylko zapewniał odpowiednią atmosferę dzięki swojej estetyce, ale również, stanowił źródło ciepła w domu. Piece wolnostojące z płaszczem wodnym, oferują nam niezwykle udany kompromis pomiędzy użytkowy, i estetycznym charakterem kominka w domu. Tego rodzaju piec pozwala zasilić centralne ogrzewanie, stanowiąc źródło ciepła dla całego domu, w pełni zastępując kocioł c.o.

Kominki z płaszczem wodnym – Poznań


W naszej ofercie czekają na Państwa wydajne piece wolnostojące z płaszczem wodnym dostępne w rozsądnej cenie. W sprzedaży posiadamy kominki o mocy, wymiarach i estetyce dopasowanej do Państwa indywidualnych potrzeb. Wysoka jakość zastosowanych kompozytów: metalu, ceramiki, szkła oraz ponadprzeciętna odporność termiczna pieców z naszej oferty to gwarancja efektywnego zasilania instalacji grzewczej, niższych kosztów ogrzewania domu, a także licznych możliwości konfiguracji pieca.


Bogata oferta kominków i pieców wolnostojących

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. Odpowiemy na każde pytanie dotyczące parametrów, montażu oraz eksploatacji pieców z płaszczem wodnym typu koza. Oferowane przez nas rozwiązania zapewniają komfort i bezpieczeństwo, jednocześnie pozwalając optymalizować koszty ogrzewania wnętrz mieszkalnych w Państwa domu.

Więcej

Filtry

Włączone filtry:

  Nowe produkty

  piece z płaszczem wodnymMamy 2 produktów.

  KOZA K9 PW fi 150

  Koza idealnie wpisuje się w konwencję stylowych pomieszczeń, stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących tradycyjną stylistykę.

  2 750 zł
  KOZA K6 PW fi 130

  Koza idealnie wpisuje się w konwencję stylowych pomieszczeń, stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących tradycyjną stylistykę.

  2 280 zł
  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów