piece z płaszczem wodnym
f36.jpg

Piece z płaszczem wodnym typu koza

Planując kominek w swoim domu, bardzo często poszukujemy rozwiązań, które pozwolą nam połączyć estetykę z funkcjonalnością. Zależy nam na tym, aby kominek nie tylko zapewniał odpowiednią atmosferę dzięki swojej estetyce, ale również, stanowił źródło ciepła w domu. Piece wolnostojące z płaszczem wodnym, ofe...
f36.jpg

Piece z płaszczem wodnym typu koza

Planując kominek w swoim domu, bardzo często poszukujemy rozwiązań, które pozwolą nam połączyć estetykę z funkcjonalnością. Zależy nam na tym, aby kominek nie tylko zapewniał odpowiednią atmosferę dzięki swojej estetyce, ale również, stanowił źródło ciepła w domu. Piece wolnostojące z płaszczem wodnym, oferują nam niezwykle udany kompromis pomiędzy użytkowy, i estetycznym charakterem kominka w domu. Tego rodzaju piec pozwala zasilić centralne ogrzewanie, stanowiąc źródło ciepła dla całego domu, w pełni zastępując kocioł c.o.

Kominki z płaszczem wodnym – Poznań


W naszej ofercie czekają na Państwa wydajne piece wolnostojące z płaszczem wodnym dostępne w rozsądnej cenie. W sprzedaży posiadamy kominki o mocy, wymiarach i estetyce dopasowanej do Państwa indywidualnych potrzeb. Wysoka jakość zastosowanych kompozytów: metalu, ceramiki, szkła oraz ponadprzeciętna odporność termiczna pieców z naszej oferty to gwarancja efektywnego zasilania instalacji grzewczej, niższych kosztów ogrzewania domu, a także licznych możliwości konfiguracji pieca.


Bogata oferta kominków i pieców wolnostojących

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. Odpowiemy na każde pytanie dotyczące parametrów, montażu oraz eksploatacji pieców z płaszczem wodnym typu koza. Oferowane przez nas rozwiązania zapewniają komfort i bezpieczeństwo, jednocześnie pozwalając optymalizować koszty ogrzewania wnętrz mieszkalnych w Państwa domu.

Więcej

Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Nowe produkty

  Promocje

  piece z płaszczem wodnymMamy 3 produktów.

  INVICTA POW-WOW

  Niczym totem na środku salonu, Pow Wow celebruje świętego ducha ognia. Jego nowoczesne i etniczne linie nadają mu niezaprzeczalnego uroku. Ten wielkoformatowy, całkowicie żeliwny piec jest wydajny w ekstremalnie niskich temperaturach i działa również z otwartymi drzwiami niczym tradycyjne kominki.

  13 999 zł
  INVICTA PRESTON piec wolnostojący

  Piec żeliwny Preston jest prosty i nowoczesny. Dzięki prostokątnemu kształtowi można go łatwo umieścić na opcjonalnej ławce, betonowej płycie lub innej podstawie. Opcjonalna ławka dostępna w 2 rozmiarach. Nowa wersja!

  9 199 zł
  Victoria Ray Max B z płaszczem wodnym

  Piecyk wolnostojący Victoria RAY MAX B 13 kW Wydajny piec wolnostojący z płaszczem wodnym Cechą piecyków Victoria jest wysoka klasa energetyczna, dobra jakość wykonania, certyfikat Ecodesign, oraz cała gama wzorów do wyboru. Kominki Victoria to produkty, które będą służyć w Twoim domu przez długi czas.

  4 990 zł
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów