Filtry

Włączone filtry:

  Nowe produkty

  - tradycyjneMamy 15 produktów.

  obudowa AMORE do wkładu...

  Obudowa AMORE do wkładu kominkowego Amelia, Felix, Oliwia lub Wiktor.Obudowa z kamienia Breccia Sarda wraz z  belką dębową frezowaną.

  2 800 zł
  obudowa AMORE do wkładu Maja/Antek/Zuzia/Eryk

  Obudowa AMORE do wkładu Maja/Antek/Zuzia/Eryk   Obudowa z kamienia Breccia Sarda wraz z belką dębową frezowaną.

  2 800 zł
  obudowa AMORE narożna do wkładu...

  Obudowa AMORE narożna do wkładu Amelia/Felix/Oliwia/Wiktor.   Obudowa z kamienia Breccia Sarda wraz z belką dębową frezowaną.

  2 800 zł
  obudowa AMORE narożna do wkładu...

  Obudowa AMORE narożna do wkładu Maja/Antek/Zuzia/Eryk   Obudowa z kamienia Breccia Sarda wraz z belką dębową frezowaną.

  2 800 zł
  obudowa BELLA do wkładu...

  Obudowa BELLA do wkładu kominkowego Amelia/Felix/Oliwia/Wiktor. Obudowa wykonana jest z kamienia: Rosso Verona (belka górna, blat, cokół) oraz Giallo Reno (boki górne i dolne). Obudowa posiada również w standardzie belkę dębową frezowaną.

  3 000 zł
  obudowa BELLA do wkładu Maja/Antek/Zuzia/Eryk

  Obudowa BELLA do wkładu kominkowego Maja/Antek/Zuzia/Eryk. Obudowa wykonana jest z kamienia: Rosso Verona (belka górna, blat, cokół) oraz Giallo Reno (boki górne i dolne). Obudowa posiada również w standardzie belkę dębową frezowaną.

  3 000 zł
  obudowa BELLA narożna do wkładu...

  Obudowa BELLA narożna do wkładu kominkowego Amelia/Felix/Oliwia/Wiktor Obudowa wykonana jest z kamienia: Rosso Verona (belka górna, blat, cokół) oraz Giallo Reno (boki górne i dolne). Obudowa posiada również w standardzie belkę dębową frezowaną.

  3 000 zł
  obudowa BELLA narożna do wkładu...

  Obudowa BELLA narożna do wkładu kominkowego Maja/Antek/Zuzia/Eryk Obudowa wykonana jest z kamienia: Rosso Verona (belka górna, blat, cokół) oraz Giallo Reno (boki górne i dolne). Obudowa posiada również w standardzie belkę dębową frezowaną.

  3 000 zł
  obudowa ETNA do wkładu...

  Obudowa ETNA do wkładu kominkowego Amelia/Felix/Oliwia/Wiktor Obudowa wykonana jest z kamienia: Emperador Venato (belka górna, blat, cokół) oraz Travertino Classico polerowany (boki górne i dolne). Obudowa posiada również w standardzie belkę dębową frezowaną.

  3 000 zł
  obudowa ETNA do wkładu Maja/Antek/Zuzia/Eryk

  Obudowa ETNA do wkładu kominkowego Maja/Antek/Zuzia/Eryk Obudowa wykonana jest z kamienia: Emperador Venato (belka górna, blat, cokół) oraz Travertino Classico polerowany (boki górne i dolne). Obudowa posiada również w standardzie belkę dębową frezowaną.

  3 000 zł
  obudowa ETNA narożna do wkładu...

  Obudowa ETNA narożna do wkładu kominkowego Amelia/Felix/Oliwia/Wiktor Obudowa wykonana jest z kamienia: Emperador Venato (belka górna, blat, cokół) oraz Travertino Classico polerowany (boki górne i dolne). Obudowa posiada również w standardzie belkę dębową frezowaną.

  3 000 zł
  obudowa ETNA narożna do wkładu...

  Obudowa ETNA narożna do wkładu kominkowego Maja/Antek/Zuzia/Eryk Obudowa wykonana jest z kamienia: Emperador Venato (belka górna, blat, cokół) oraz Travertino Classico polerowany (boki górne i dolne). Obudowa posiada również w standardzie belkę dębową frezowaną.

  3 000 zł
  obudowa RIMINI do wkładu...

  Obudowa RIMINI do wkładu kominkowego Maja/Antek/Zuzia/ErykObudowa wykonana jest z kamienia: Emperador Brown (belka górna, blat, cokół) oraz Breccia Sarda (boki górne i dolne), w standardzie belka dębowa frezowana.

  2 800 zł
  obudowa RIMINI narożna do wkładu...

  Obudowa RIMINI narożna do wkładu kominkowego Maja/Antek/Zuzia/Eryk.Obudowa wykonana jest z kamienia: Emperador Brown (belka górna, blat, cokół) oraz Breccia Sarda (boki górne i dolne), w standardzie belka dębowa frezowana.

  2 800 zł
  obudowa TAORMINA do wkładu...

  Obudowa TAORMINA do wkładu kominkowego Maja/Antek/Zuzia/Eryk.Obudowa wykonana jest z kamienia: Travertino Classico szczotkowany (belka górna, blat, cokół) oraz Travertino Classico polerowany (boki górne i dolne).

  3 000 zł
  Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów