Montaż kominków w Poznaniu

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem wolnostojącego lub ściennego piecyka, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Realizujemy sprzedaż i montaż kominków w Poznaniu i okolicach. Zapewniamy urządzenia renomowanych producentów z całej Europy, a także fachowe doradztwo techniczne. Nasi pracownicy chętnie zapoznają się z koncepcją i wprowadzą ją w życie lub zaproponują ewentualne modyfikacje. Gwarantujemy rękojmię zakupionych u nas produktów, a także usługi gwarancyjne.

Kominek z montażem w Poznaniu

Wolnostojący piecyk to doskonała ozdoba każdego salonu, która oprócz ciepła podkreśli domowy charakter pomieszczenia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia grzewcze renomowanych producentów, projektowane zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym designie. Zapewniamy kompleksowe doradztwo techniczne, montaż oraz gwarancję i rękojmię w trakcie użytkowania produktu. Naszą propozycję kierujemy także do właścicieli gospodarstw agroturystycznych i domków letniskowych, którzy dzięki naszym rozwiązaniom zamienią swoje nieruchomości w obiekty całoroczne. 

Świadczymy usługi w zakresie:

Sprzedaży oraz montażu wkładów kominkowych, biokominków, kominków elektrycznych, kominków gazowych, pieców wolnostojących oraz odkurzaczy centralnych.

Jeżeli chcą Państwo aby Nasza firma wykonała obudowę do wkładu kominkowego prosimy o kontakt, w zależności od oczekiwań możemy sami wykonać projekt, bądź zaprojektujemy obudowę według wskazówek inwestora
(koszty są do ustalenia)

Oferujemy również sam montaż czyli wypoziomowanie oraz podłączenie wkładu kominkowego do przewodu spalinowego 
(koszt ok. 490zł + materiały - w Poznaniu i okolicach)

Świadczymy usługi na terenie całego kraju i nie tylko!
(koszt w zależności od odległości od Naszej firmy)