-15% na wszytkie wkłady kominkowe i piece wolnostojące przy zakupie z usługą montażową 

Montaż kominków


Nasza firma powstała w 1999r. i specjalizuję się w sprzedaży, projektowaniu i montażu wkładów kominkowych oraz odkurzaczy centralnych. Na swoim koncie mamy już wielu zadowolonych klientów, którzy skorzystali z Naszych usług. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie gdyż chcemy urzeczywistniać pomysły klientów, na życzenie klienta możemy również sami stworzyć projekt.  Nasz zespół wykona każdy Państwa pomysł z zakresu budowy kominków, wystarczy tylko go przedstawić! Współpracujemy z najlepszymi producentami kominków dzięki czemu mają Państwo możliwość wyboru wkładu spośród szerokiej gamy produktów. Jeżeli mają Państwo jakieś wątpliwości odpowiemy na każde pytanie i podpowiemy jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze. Stawiamy na zadowolenie klienta!

 

Myślisz nad kominkiem we własnym domu ?
Z chęcią spełnimy Twoje marzenie!

 

Kominek to nie tylko ozdoba wnętrza, ale także dodatkowe źródło ciepła. Wyjątkowy charakter kominka zawdzięczamy bogatej i mocno utrwalonej w naszej kulturze symbolice ognia, która każe znaleźć dla kominka miejsce szczególne. We współczesnym domu jest to centrum rodzinnego życia – pokój dzienny. Przy kominku chcemy uzyskać klimat prawdziwego azylu i intymności.

Obecnie, aranżując kominek, staramy się wybrać pomieszczenie, w którym w ciągu dnia mogą przebywać wszyscy domownicy, a więc salon lub pokój dzienny. Stylistykę kominka najrozsądniej utrzymać w klimacie całego pomieszczenia lub domu.

Wkład to najważniejszy element kominka, to urządzanie w którym pali się żywy ogień, który daje nam ciepło i jednocześnie pozwala czuć się bezpiecznie. Dokonując zakupu musimy sobie uświadomić, że przez następne kilkanaście (kilkadziesiąt?) lat będziemy na niego patrzyli i przy nim odpoczywali. 

 

kominek.jpg

 

Świadczymy usługi w zakresie:

Sprzedaży oraz montażu wkładów kominkowych, biokominków, kominków elektrycznych, kominków gazowych, pieców wolnostojących oraz odkurzaczy centralnych.

Jeżeli chcą Państwo aby Nasza firma wykonała obudowę do wkładu kominkowego prosimy o kontakt, w zależności od oczekiwań możemy sami wykonać projekt, bądź zaprojektujemy obudowę według wskazówek inwestora
(koszty są do ustalenia)

Oferujemy również sam montaż czyli wypoziomowanie oraz podłączenie wkładu kominkowego do przewodu spalinowego 
(koszt ok. 490zł + materiały - w Poznaniu i okolicach)

Świadczymy usługi na terenie całego kraju i nie tylko!
(koszt w zależności od odległości od Naszej firmy)