Paleniska zewnętrzne - ogrodowe

Paleniska na drewno- bezpieczne ognisko w każdym ogrodzie.

Filtry

Włączone filtry:

  Nowe produkty

  Paleniska zewnętrzne - ogrodoweMamy 13 produktów.

  Palenisko ogrodowe PIT - Kratki

  Palenisko ogrodowe - nowoczesna dekoracja ogrodu lub tarasu

  570 zł
  Palenisko ogrodowe ERIZO 60 - Kratki

  Palenisko ogrodowe - nowoczesna dekoracja ogrodu lub tarasu 

  790 zł
  Palenisko ogrodowe X-FIRE - Unico

  Pragniesz stworzyć w swoim ogrodzie nową jakość spotkań przy prawdziwym płomieniu ogniska? Palenisko X-FIRE od UNICO charakteryzuje się wysoką odpornością i skutecznością. Stworzone z wysokiej jakości blachy, doskonale sprawdza się w funkcji całorocznego ogniska.

  640 zł
  Palenisko ogrodowe TULIP - Unico

  Wizualny spektakl, jaki tworzy połączenie formy paleniska, z naturalnym pięknem ognia, zapewni widowiskowy element dekoracyjny, który zachwyci każdego, kto choć raz na niego spojrzy.

  1 850 zł
  Palenisko ogrodowe FOLD - Unico

  Palenisko ogrodowe FOLD jest jednym z najbardziej nieoczywistych produktów serii Garden Line od UNICO. Przypominające dzikie zwierzę palenisko, odzwierciedla pierwotne instynkty, których szukać możemy właśnie w ogrodzie. Dzikie palenisko, dzikość ognia, nieodkryte zakamarki tajemniczego ogrodu, czy może być coś bardziej intrygującego?

  780 zł
  Palenisko ogrodowe Y-FIRE - Unico

  Palenisko ogrodowe Y-FIRE to kontynuacja ponadczasowego motywu X-FIRE, urozmaicona nieco teatralną formą. Jego wygląd, nawiązujący do rozłożystej litery Y, przypomina nieco wysublimowaną rzeźbę ogrodową, która wiedzie estetyczny prym w każdym znaczeniu tego słowa. Palenisko Y-FIRE to prawdziwy król ogrodu. Jego wysokość sprawia, że matowa czerń wyrasta z...

  1 240 zł
  Palenisko ogrodowe NENU - Unico

  Palenisko ogrodowe NENU to unowocześniona forma, doskonały design i idealny produkt, umożliwiający bezpieczne i efektowne ognisko w zakątku własnego ogrodu lub tarasu. Kształt lilii nawiązuje do sielskiego obrazka, ale awangardowy wygląd wskazuje także na jego niespotykane cechy. Wszystko to sprawia, że palenisko NENU jest niezwykłe w swojej formie. Czym...

  680 zł
  Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów