KOMINKI WISZĄCE

Kominki wiszące

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firmy focus i Rocal stworzyły nowoczesne, designerskie kominki wiszące. Jeden z nich (Gyrofocus) był prezentowany w Muzeum sztuki Współczesnej w Bordeaux w 1996, w Centrum Narodowym Sztuki Współczesnej w Grenoble w 1997 oraz w Muzeum Guggenheim w Nowym Jorku w 1998 roku.

     Alternatywą dla dość drogich Focusów są tańsze, co wcale nie znaczy, że gorsze kominki firmy Rocal. Biorąc pod uwagę jakość wykonania z najlepszych dostępnych materiałów, fantastyczny, ponadczasowy design oraz funkcję sterowania pilotem obracającego się, palącego kominka (Born), stanowią one poważną konkurencję dla sławnych Focusów.

Filtry

Nowe produkty

KOMINKI WISZĄCEMamy 19 produktów.

Gyrofocus

Ten model stworzony przez Dominique'a Imberta w 1968 stanowi istną rewolucję zarówno pod względem wzornictwa jak i jego koncepcji technicznej. To również pierwszy na świecie kominek podwieszany i obrotowy w zakresie 360°. Dzięki łatwości montażu, elementom wykonywanym na miarę do istniejącej w miejscu instalacji sytuacji oraz parametrom termicznym,...

0 zł
Emifocus

W CELU UZYSKANIA WYCENY KOMINKA PROSIMY O KONTAKT Te modele, jako swoiste półperły, pasują do domków i mieszkań, przestrzeni o relatywnie ograniczonych powierzchniach ściennych. Ten kominek o łagodnej linii, młodzieńczej formie, z wbudowanym rekuperatorem ciepła, zabierając niewiele przestrzeni, podobnie jak inne Emifocusy doskonale wpasowuje się w...

0 zł
Metafocus 6

Kominek Metafocus 6 to jeden z reprezentantów szczególnej gamy produktów Focus - serii Metafocus, która uzupełnia gamę zamkniętych kominków Focus proponując klientom do wyboru różne typy fasad, wykonanych z nieobrobionej stali rdzewionej i woskowanej oraz z patynowanego brązu. Takie rzeźbione drzwiczki są każdorazowo numerowane i oznaczone podpisem samego...

0 zł
Rocal - DROP

Ekskluzywny Kominek Wiszący Bardzo niska emisja gazów uzyskana dzięki wyjątkowej technologii spalania – dopalanie wtórne gazów spalinowych. W produkcji naszych urządzeń wykorzystujemy ekologiczne farby oraz naturalne materiały ceramiczne. Produkt kompletny, wyposażony w nóżki do regulacji i krućce dopływu powietrza do paleniska.

25 580 zł
Rocal D-7

D7 Elegancja tego kominka łączy się z jego funkcjonalnością, zamieniając każdą przestrzeń w ostoję stylu i wyrafinowania. Autentyczny klejnot dla tych, którzy cenią sztukę projektowania.

19 495 zł
Rocal VERTEX

Designerski Kominek Podwieszany Bardzo niska emisja gazów uzyskana dzięki wyjątkowej technologii spalania – dopalanie wtórne gazów spalinowych. W produkcji naszych urządzeń wykorzystujemy ekologiczne farby oraz naturalne materiały ceramiczne. Produkt kompletny, wyposażony w nóżki do regulacji i krućce dopływu powietrza do paleniska.

22 000 zł
Rocal BORN

Designerski kominek podwieszany Bardzo niska emisja gazów uzyskana dzięki wyjątkowej technologii spalania – dopalanie wtórne gazów spalinowych. W produkcji naszych urządzeń wykorzystujemy ekologiczne farby oraz naturalne materiały ceramiczne. Produkt kompletny, wyposażony w nóżki do regulacji i krućce dopływu powietrza do paleniska.

30 360 zł
Rocal D-10 GRAFFITI

Designerski trójstronny kominek wiszący lub stojący (opcja) Bardzo niska emisja gazów uzyskana dzięki wyjątkowej technologii spalania – dopalanie wtórne gazów spalinowych. W produkcji naszych urządzeń wykorzystujemy ekologiczne farby oraz naturalne materiały ceramiczne. Produkt kompletny, wyposażony w nóżki do regulacji i krućce dopływu powietrza do...

26 600 zł
Rocal HABIT 73TC + T

Habit to praktyczny piec, charakteryzujący się wysoką wydajnością oraz prostym i tradycyjnym stylem. Dzięki szerokiemu widokowi ognia z trzech kątów całkowicie otoczy Twoją przestrzeń komfortu i spokoju.

21 770 zł
Rocal D8

Ekskluzywny Kominek Wiszący D-8 Ten kominek o specyficznym kształcie jest przeznaczony dla nowoczesnych salonów poszukujących dodatkowego akcentu oryginalności. Zaprojektowany w stylu krajobrazowym i zaokrąglone boki zapewniają większą przestrzeń na drewno opałowe.

21 155 zł
Piec wiszący Denia Elyps Wall

Nowoczesny piec kominkowy DENIA STOVES ELYPS WALL zawieszany na ścianie z dużą półokrągłą szybą oraz szybami bocznymi. Konstrukcja stalowa malowana farbą żaroodporną. Komora spalania wyłożona wermikulitem. Palenisko z rusztem żeliwnym i wyjmowaną szufladą na popiół.

23 100 zł
Piec wiszący Denia Attitude Wall

Nowoczesny, elegancki, praktyczny tak w skrócie możemy opisać piec Denia Attitude Wall. Jest to kolejny model firmy Denia z trzema szybami, który tym razem jest piecem do powieszenia na ścianie. Trzy duże szyby zapewniają piękną wizję ognia dostępną z każdego miejsca w Twoim salonie, a dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii spalania szyby...

20 700 zł
Denia PANORAMIC WALL

Piec wiszący Panoramic Wall jest nowoczesnym piecem o bardzo czystej formie. Trójfazowa komora spalania zapewnia przepiękną wizję ognia zachowując czystość ceramiki i szyby. Szerokie drzwi zapewniają bardzo łatwy załadunek drewna. Piec spełnia normę EcoDesign 2022 i jest przystosowany do działania w budynkach z rekuperacją. Szerokie wnętrze pozwala na...

17 220 zł
ROCAL RONDE CENTRAL

Kontemplacja ognia z dowolnego miejsca pobytu to prawdziwa przyjemność. Tworzy komfortową atmosferę podczas zimowych popołudni z rodziną lub przyjaciółmi przy ognisku.

31 920 zł
Rocal - CITY (nowa wersja)

City to idealny kominek do tych nowoczesnych i nowoczesnych przestrzeni miejskich. Zapewnia pełną widoczność ognia i ma dużą pojemność drewna opałowego, zapewniając przez cały czas wysoką jakość spalania. Dzięki prostym liniom i nowoczesnemu wzornictwu ten kominek doskonale komponuje się z miejskimi mieszkaniami o współczesnym stylu wnętrz.

23 800 zł
Biokominek Infire INCYRCLE

Kominek Incyrcle to designerski kominek wiszący montowany do sufitu. Jego forma doskonale odnajdzie się w nowoczesnych i loftowych wnętrzach.

11 950 zł
Lacunza PARIS 1000 MURAL

PARIS 1000 MURAL - innowacyjna koncepcja pieca wolnostojacego o nowoczesnym designie, podwieszany na ścianie ze zintegrowanym systemem wentylacji wykorzystującym turbinę, którą możemy regulować a nawet wyłączyć (tryb ciszy)

10 590 zł
Pokazuje 1 - 18 z 19 elementów