KOMINKI WISZĄCE

     Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firmy focus i Rocal stworzyły nowoczesne, designerskie kominki wiszące. Jeden z nich (Gyrofocus) był prezentowany w Muzeum sztuki Współczesnej w Bordeaux w 1996, w Centrum Narodowym Sztuki Współczesnej w Grenoble w 1997 oraz w Muzeum Guggenheim w Nowym Jorku w 1998 roku.

     Alternatywą dla dość drogich Focusów są tańsze, co wcale nie znaczy, że gorsze kominki firmy Rocal. Biorąc pod uwagę jakość wykonania z najlepszych dostępnych materiałów, fantastyczny, ponadczasowy design oraz funkcję sterowania pilotem obracającego się, palącego kominka (Born), stanowią one poważną konkurencję dla sławnych Focusów.

Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Nowe produkty

  • D-7
   D-7

   Ekskluzywny Kominek Wiszący

   12 500 zł
  • D8
   D8

   Ekskluzywny Kominek Wiszący

   14 420 zł
  • Habit 73TC
   Habit 73TC

   Nowoczesny kominek podwieszany

   12 060 zł
  • Habit 50V
   Habit 50V

   Ekskluzywny piecyk frontowy

   9 070 zł

  Promocje

  • HARO
   Romotop HARO

   Ciepło, piękno, rodzinna atmosfera i...

   2 950 zł 3 696 zł

  KOMINKI WISZĄCEMamy 3 produktów.

  Podkategorie

  Gyrofocus

  Ten model stworzony przez Dominique'a Imberta w 1968 stanowi istną rewolucję zarówno pod względem wzornictwa jak i jego koncepcji technicznej. To również pierwszy na świecie kominek podwieszany i obrotowy w zakresie 360°.Dzięki łatwości montażu, elementom wykonywanym na miarę do istniejącej w miejscu instalacji sytuacji oraz parametrom termicznym,...

  45 600 zł
  Emifocus

  Te modele, jako swoiste półperły, pasują do domków i mieszkań, przestrzeni o relatywnie ograniczonych powierzchniach ściennych. Ten kominek o łagodnej linii, młodzieńczej formie, z wbudowanym rekuperatorem ciepła, zabierając niewiele przestrzeni, podobnie jak inne Emifocusy doskonale wpasowuje się w klimatycznych wnętrzach.

  16 200 zł
  Metafocus 6

  Kominek Metafocus 6 to jeden z reprezentantów szczególnej gamy produktów Focus - serii Metafocus, która uzupełnia gamę zamkniętych kominków Focus proponując klientom do wyboru różne typy fasad, wykonanych z nieobrobionej stali rdzewionej i woskowanej oraz z patynowanego brązu. Takie rzeźbione drzwiczki są każdorazowo numerowane i oznaczone podpisem samego...

  70 400 zł
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów