KOMINKI NA PELLET

Kominki na pellet

Alternatywą dla tradycyjnych kominków opalanych drewnem są kominki na pellet. Ze względu na ich rosnącą popularność nasza zlokalizowana w Poznaniu firma, wprowadziła je do swojej oferty. Urządzenia tego typu są ekonomiczne i przede wszystkim wygodne. Wizualnie prezentują się równie efektownie, jak zwykłe kominki. Jeżeli chod...

Kominki na pellet

Alternatywą dla tradycyjnych kominków opalanych drewnem są kominki na pellet. Ze względu na ich rosnącą popularność nasza zlokalizowana w Poznaniu firma, wprowadziła je do swojej oferty. Urządzenia tego typu są ekonomiczne i przede wszystkim wygodne. Wizualnie prezentują się równie efektownie, jak zwykłe kominki. Jeżeli chodzi o ustawienie w pomieszczeniu, kominki na pellet przez swoją konstrukcję i zasadę działania daje większe pole do manewru.

Gdzie można zastosować kominki na pellet?

Jeśli chcemy stworzyć przytulną i domową atmosferę, to zastosowanie takiego urządzenia jest idealnym rozwiązaniem. Kominki na pellet, które oferujemy w naszej firmie, są dostępne zarówno w klasycznej, wolnostojącej formie, jak również w nowoczesnych wersjach do powieszenia na ścianie. Produkt może być również wyposażony w płaszcz wodny, co pozwala rozprowadzić ciepło po całym domu. Możliwość zamontowania piecyka przy ogrzewaniu gazowym lub elektrycznym generuje duże oszczędności, ponieważ przed pierwszymi mrozami w zupełności wystarcza, by zapewnić ciepło w całej nieruchomości.

Co to jest pellet?

Pellet to sprasowane drewniane odpady, które są tańsze lite drewno. Właśnie dzięki temu kominki na pellet jest gwarancją tańszego źródła ciepła. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala na zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewaniem, dlatego taki kominek sprawdzi się w każdy domu. Warto zaznaczyć, że kominki na pellet może działać w pełni automatycznie i posiadać termostat, dlatego możliwe jest ustawienie trybu pracy na kolejne dni. Równie wygodna jest jego obsługa, wystarczy wykorzystać pilot.

Oferta kominków na pellet dla turystyki w Poznaniu

Swoją ofertę kierujemy również do właścicieli nieruchomości agroturystycznych i domków letniskowych na wynajem z Poznania i okolic. Zastosowanie proponowanych przez nas kominków pozwala stworzyć we wnętrzach ciepłą i przyjemną atmosferę, a także zmienić je w obiekty całoroczne. To pozwoli na organizowanie w nich świąt, a także imprez sylwestrowych, co niewątpliwie wpłynie na większe zainteresowanie klientów i wzrost dochodów.

kominki na pallet
Więcej

Filtry

Nowe produkty

Promocje

KOMINKI NA PELLETMamy 5 produktów.

Eolo Air biały 8,0 kW - Cadel

Wkłady na pelet Cadel są idealne również z ekologicznego punktu widzenia, gdyż zostały zaprojektowane dla skutecznego i czystego spalania, z odzyskiem ciepła na poziomie 90% i jednym z najniższych poziomów emisji spalin na rynku.

9 900 zł
Piec na pellet SLIM PELL 9kW Defro Home

SlimPell to wydajne i ekonomiczne urządzenie grzewcze, wykonane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Ze względu na perfekcyjne wykonanie i zastosowanie najlepszych materiałów piecyk z pewnością sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu

16 330 zł
Piec na pellet OMNIPELL 8kW Defro Home

Defro Home IPELL -połączenie designu i nowoczesnej formy urządzenia grzewczego na pellet.

17 380 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów