Eolo Air biały 8,0 kW - Cadel

CADEL

Nowy produkt

Dostępny w ciągu 21 dni

9 900 zł brutto

Wkłady na pelet Cadel są idealne również z ekologicznego punktu widzenia, gdyż zostały zaprojektowane dla skutecznego i czystego spalania, z odzyskiem ciepła na poziomie 90% i jednym z najniższych poziomów emisji spalin na rynku.

Więcej szczegółów

Wkłady kominkowe na pelet Cadel

 

Wybór wkładu na pelet oznacza używanie ekonomicznego, ekologicznego, ale przede wszystkim praktycznego paliwa. Pelet jest bardzo ekonomiczny, gdyż zapewnia wysoką wydajność przy dużo niższym w porównaniu do paliwa kopalnego koszcie (kosztuje około 25% mniej od gazu sieciowego oraz  około 50% taniej od gazu z butli). 

 

Wybór peletu oznacza także praktyczność i wygodę. Można go nabyć w wielu punktach sprzedaży w Polsce. Jest łatwy w transporcie i przechowywaniu (worki 15 kg). W porównaniu z tradycyjnymi kominkami na drewno wytwarza mniej popiołu.

 

Na koniec ogromną korzyścią wkładów na pelet jest możliwość działania w trybie automatycznym, z możliwością włączania i wyłączania się w zależności od własnych potrzeb. Wkłady na pelet MCZ to prawdziwe mini urządzenia grzewcze. Mogą ogrzewać całe mieszkania i domy poprzez płaszcz wodny lub nawiew ciepłego powietrza.

Eolo - mało miejsca, dużo ciepła!

Wkład na pelet z wieloma zaletami. Nie zajmuje dużo miejsca, ponieważ jest przystosowany do montażu w ścianie, bez zajmowania miejsca w pomieszczeniu. Kolejną korzyścią jest to, że może on być zamontowany w każdym pomieszczeniu. Istotą jest konstrukcja, która sprawia, że nadaje się do każdego stylu. Może on zastąpić miejsce, które kiedyś było zagospodarowane przez tradycyjny kominek, tworząc ten sam klimat, ale zwiększając wydajności cieplną przy niższym zużyciu peletu. Eolo występuje w dwóch wersjach: bardzo eleganckiej, o szerokiej czarnej powierzchni szkła, która doskonale komponuje się w każdym otoczeniu. Jak również w nieco odważniejszej stylistyce z nieprzezroczystego białego szkła, zapewniając wyjątkowy efekt optyczny.

Wersja AIR

Ogrzewanie tradycyjne. Wkład ogrzewa pomieszczenie, w którym się znajduje. Modele z serii AIR są idealne do ogrzewania małych i średnich pomieszczeń.

Pełna automatyka

Wkłady kominkowe Cadel z serii AIR są w pełni automatyczne. Same się rozpalą i wygaszą. Same będą utrzymywały temperaturę odpowiednią dla domowników, a przy okazji będą oszczędzać paliwo (funkcja AUTO-ECO).

System sterowania

Panel sterujący umieszczony na piecyku, z łatwymi i intuicyjnymi funkcjami, dla tych, którzy wolą naprawdę proste rozwiązania.

Opcje dodatkowe

Do wkładu kominkowego można dokupić nóżki w cenie 400 zł brutto.

Dane techniczne:

Moc nominalna: 8,0 kW

Moc minimalna: 4,6 kW

Autonomia pracy: 3,8-7,3 h

Pojemność zasobnika: 8 kg

Zużycie pelet: 1,1-2,1 kg/h

Sprawność: 88,0%

Emisja CO (przy 13% O2): 0,011-0,042 %

Temperatura spalin: 157OC

Wlot powietrza: 97x17 mm

Średnica wylotu spalin: Ø 80 mm

Zalecane ciśnienie komina: 12 Pa

Pobór prądu: 40W (maks. 340 W przy rozpalaniu, ok.2-3 min.)

Gwarancja: 2 lata

Waga: 144 kg 

Wyposażenie standardowe piecyków na pelet Cadel:

- komora spalania wyłożona jasnym materiałem żaroodpornym,

- minimalistyczne uchwyty do otwierania drzwiczek,

- system czystej szyby,

- zbiornik na pelet wewnątrz urządzenia.

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Zobacz również