KOMINKI ELEKTRYCZNE
kominki elektryczne poznań

Kominki elektryczne Poznań

Wiele osób marzy o montażu kominka w swoim domu. Montaż sprzętu o tradycyjnym charakterze nie zawsze jest jednak możliwy. Kominki elektryczne, sprzedawane przez naszą firmę z Poznania, sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym, tworząc wspaniały, domowy klimat. Oferowane przez nas sprzęty są ekonomiczne, bezpiecz...

kominki elektryczne poznań

Kominki elektryczne Poznań

Wiele osób marzy o montażu kominka w swoim domu. Montaż sprzętu o tradycyjnym charakterze nie zawsze jest jednak możliwy. Kominki elektryczne, sprzedawane przez naszą firmę z Poznania, sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym, tworząc wspaniały, domowy klimat. Oferowane przez nas sprzęty są ekonomiczne, bezpieczne w użytkowaniu i przede wszystkim, bardzo efektowne. Elektryczne wkłady kominkowe łatwo się obsługuje dzięki możliwości zdalnego sterowania pilotem. Obecność termostatu umożliwia także przestawianie temperatury.

Obserwowanie płomieni i ogrzewanie dłoni przy kominku to czynność, która może sprawić sporo przyjemności. Umieszczenie takiego elementu wyposażenia w salonie czy innym często użytkowanym pomieszczeniu domu gwarantuje przyjemną atmosferę. Jednocześnie kominki stanowią niezwykle ważne źródło ciepła. Do niedawna najczęściej wybieranym rozwiązaniem były te tradycyjne, do których rozpalenia stosowane jest drewno. Aby emitowały one przyjemne ciepło, konieczna jest rozpałka, o którą należy zadbać z odpowiednim wyprzedzeniem, a sam proces rozpalania również wymaga pewnego zaangażowania. Na szczęście istnieje alternatywa dla osób, które nie mają ochoty się tym zajmować, a jednocześnie chcą cieszyć się przyjemną atmosferą. Kominki elektryczne to rozwiązanie wygodne i niedrogie, a przy tym prezentujące się niezwykle atrakcyjnie.

Oferowane przez nas kominki elektryczne to doskonała alternatywa dla tych tradycyjnych – z kliku ważnych względów. Do najważniejszych należy prostota użytkowania. W przypadku sprzętu elektrycznego nie ma konieczności mozolnego rozpalania drewna, które może zajmować dużo czasu. Elektryczne wkłady redukują problemy związane z uruchomieniem i wygaszeniem kominka do zera. Wystarczy użyć pilota, aby sterować natężeniem ciepła i innymi parametrami. 

Kominki elektryczne w Poznaniu

Warto zaznaczyć również, że kominki elektryczne nie generują żadnych wyzwań związanych z montażem – wystarczy wybrać odpowiednie miejsce i umieścić w nim sprzęt, aby cieszyć się przyjemnym ciepłem przez długi czas. W przypadku tych tradycyjnych konieczne jest przygotowanie niezbędnych kanałów do odprowadzania spalin, a także wykonanie czynności związanych z montażem w ścianie, jak na przykład pracochłonnego kucia. Często ograniczenia związane z konstrukcją budynku uniemożliwiają zakup kominka. W przypadku tych elektrycznych wszelkie te niedogodności jednak znikają. Możesz zamontować je w dowolnym miejscu, które gwarantuje dostęp do źródła prądu.

Tego rodzaju kominki nie generują spalin, co nie tylko przekłada się na brak konieczności organizacji kanałów ich odprowadzania, ale również wpływa na zwiększone bezpieczeństwo takiego rozwiązania. W związku z eliminacją ognia zredukowana zostaje również możliwość wystąpienia pożaru czy oparzeń. Jednocześnie kominki elektryczne stanowią rozwiązanie ekologiczne, co docenią osoby dbające o środowisko. Zamów jeden z modeli dostępnych w naszym asortymencie.

Kominki elektryczne dostępne w naszej ofercie

W naszym sklepie internetowym znajdziesz przede wszystkim takie rodzaje kominków elektrycznych, jak:
• z zabudową,
• w zestawie,
• ścienne,
• wkłady kominkowe (bez zabudowy).

Kominki z zabudową

Pierwsze z wymienionych stanowią produkty ustawiane przy ścianie. Najczęściej są projektowane, by pasować do wystroju z betonu lub drewna. Sprawdzą się zwłaszcza w miejscach, gdzie jest dużo wolnej przestrzeni, czyli np. w obszernym salonie. Z pewnością zrobią wrażenie na gościach!

Meble z kominkiem

W tej kategorii kominki elektryczne są nie tylko elementem ozdobnym, ale także funkcjonalnym dodatkiem połączonym z meblem. Te nowoczesne wyroby sprawdzają się zwłaszcza w formie stylowych i nowoczesnych komód czy meblościanek. To oryginalne rozwiązanie do wielu mieszkań, które nie mają dużej powierzchni.

Elektryczne kominki ścienne

To pomysł dla osób, które lubują się w industrialnych czy innowacyjnych wnętrzach. W naszej ofercie są m.in. panoramiczne wyroby, które oprócz ogrzewania pomieszczeń stanowią nietypową dekorację dla domu. Powieszony na ścianie kominek elektryczny wygląda niemal jak futurystyczny obraz!
Głównym obszarem działalności naszej firmy jest Poznań, ale obsługujemy również inne miejscowości na terenie całej Wielkopolski. Oprócz sprzedaży i montażu zapewniamy również obsługę serwisową. Zachęcamy do przyjrzenia się bliżej ofercie, nasza obsługa klienta odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wybierz kominek elektryczny dla siebie!

Więcej

KOMINKI ELEKTRYCZNEMamy 44 produktów.

ClassicFlame Milo classic

Kominek elektryczny w klasycznej, minimalistycznej formie w dwóch kolorach do wyboru.

2 255 zł
ClassicFlame Milo modern

Kominek elektryczny o wystroju minimalistycznym bardzo dobrze komponujący się do nowoczesnych wnętrz jak i tradycyjnych dla odświeżenia wyglądu. Najnowsze technologie w nim zastosowane pozwalają bezpiecznie korzystać wszystkim użytkownikom.

2 255 zł
Optiflame AVALONE ECO LED

Nowoczesny i stylowy wkład kominkowy z obudową w kolorze białym lub betonu. Doskonale pasuje do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. Wyposażony w termowentylator o mocy 1600 W, przełącznik mocy grzewczej i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomienia Optiflame, palenisko płonące polana, efekt płomieni niezależny od trybu grzania. PROMOCJA DO...

3 240 zł
Kominek elektryczny Optiflame BEETHOVEN...

Kominek Beethoven Antique z efektem płomienia Optiflame® nawiązuje charakterem do wiedeńskich salonów z przełomu wieków. Obudowa z ornamentami inspirowanymi neoklasycznym wzornictwem oraz subtelny, kremowy kolor stanowią gustowną ramę dla obrazu płomieni unoszących się nad polanami.

3 500 zł
Optiflame MOZART MINI CZARNY

Niewielki, elegancki i stylowy kominek z obudową w kolorze połyskliwej czerni. Zaprojektowany z myślą o pomieszczeniach o ograniczonej powierzchni. Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator i przełącznik mocy grzewczej. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania. PROMOCJA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

1 680 zł
Kominek elektryczny Opti-myst NISSUM S

Stylowy kominek ścienny z czarną ramą na wysoki połysk i efektem płomienia Opti-myst. Nadaje pomieszczeniu unikalnego charakteru z nutą nowoczesnego rysu. Wyposażony w termowentylator, przełącznik mocy grzewczej, pilot zdalnego sterowania. Palenisko płonące polana. Efekt płomieni niezależny jest od trybu grzania.

5 240 zł
Kominek elektryczny do zabudowy - ENGINE...

Elegancki wkład kominkowy do zabudowy z paleniskiem płonące polana. Wyposażony w termowentylator, przełącznik mocy grzewczej, termostat, pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

5 615 zł
Kominek elektryczny do zabudowy - ENGINE...

Elegancki wkład kominkowy do zabudowy. Palenisko płonące polana z dodatkowym wypełnieniem imitującym cegły. Wyposażony w termowentylator, przełącznik mocy grzewczej, termostat, pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

5 825 zł
ENGINE DE LUXE

Naścienny wkład kominkowy do zabudowy. Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator, przełącznik mocy grzewczej, termostat, pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

3 490 zł
KASETA 1000 Projects LED

Kaseta Kominkowa 1000 Dimplex do zabudowy to spektakularne rozwiązanie polecane osobom pragnącym zerwać z rutyną i monotonią. Idealnie współgra zarówno z nowoczesnym i klasycznym wnętrzem. Jej modułowa budowa pozwala na tworzenie "żywych" linii świetlnych. Kaseta 1000 delikatnie oświetla wnętrze subtelnymi refleksami świetlnymi tworząc niepowtarzalny...

11 000 zł
KASETA 1000 Projects Z POLANAMI LED

Kaseta Kominkowa 1000 z polanami do zabudowy to spektakularne rozwiązanie polecane osobom pragnącym zerwać z rutyną i monotonią. Idealnie współgra zarówno z nowoczesnym i klasycznym wnętrzem. Jej modułowa budowa pozwala na tworzenie "żywych" linii świetlnych. Kaseta 1000 delikatnie oświetla wnętrze subtelnymi refleksami świetlnymi tworząc niepowtarzalny...

13 800 zł
KASETA KOMINKOWA 400

Kaseta kominkowa do dowolnej zabudowy. Umożliwia montaż kilku elementów obok siebie, co pozwala osiągnąć oryginalny, panoramiczny efekt. Nadaje wnętrzom unikalnego, przytulnego charakteru i zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacjach. Palenisko płonące polana. Wyposażony w pilot zdalnego sterowania.

3 280 zł
SILVERTON

Kominek do zabudowy, który doskonale wkomponuje się zarówno w nowoczesne, jak i bardziej tradycyjne wnętrza. Palenisko płonące polana. Wyposażony w pilot zdalnego sterowania.

3 490 zł
Kaseta 1000 R 3D LED z polanami

Kaseta kominkowa 1000 R 3D LED z polanami to spektakularne rozwiązanie do zabudowy z trójwymiarowym efektem płomieni Opti-myst i paleniskiem płonące polana. Delikatnie oświetla wnętrze subtelnymi refleksami świetlnymi tworząc niepowtarzalny nastrój. 

11 300 zł
Kaseta 500 R 3D LED z polanami

Kaseta kominkowa 500 R 3D LED z polanami to spektakularne rozwiązanie do zabudowy z trójwymiarowym efektem płomieni Opti-myst i paleniskiem płonące polana. Delikatnie oświetla wnętrze subtelnymi refleksami świetlnymi tworząc niepowtarzalny nastrój. Jej modułowa budowa pozwala na tworzenie "żywych" linii świetlnych.

7 630 zł
Kaseta 1000 R 3D LED

Kaseta kominkowa 1000 R 3D LED to spektakularne rozwiązanie do zabudowy z trójwymiarowym efektem płomieni Opti-myst. Delikatnie oświetla wnętrze subtelnymi refleksami świetlnymi tworząc niepowtarzalny nastrój. Urządzenie idealnie współgra z nowoczesnymi oraz klasycznymi wnętrzami: zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i komercyjnym.

8 560 zł
Faber e-MatriX 800/500 I Mood

Kominek elektryczny Faber e-MatriX, model frontowy – urzekający widok drewna płonącego w kominku z zachwycającymi płomieniami, które powstają z wody…

22 140 zł
Ignite XL 100" OPTIFLAME

Ignite XL 100" to panoramiczny kominek ścienny z efektem płomieni Optiflame® LED oraz opatentowanym systemem Multi-Fire XD®, który kreuje wyjątkowo realistyczną iluzję ognia. Palenisko zdobią akrylowe kostki lodu podświetlane w siedmiu barwach, tworzące spektakularny efekt wizualny.

8 530 zł
Pokazuje 1 - 18 z 44 elementów