KOMINKI ELEKTRYCZNE
f45.jpg

Kominki elektryczne

Wiele osób marzy o tym, by w swoim domu zamontować kominek, jednak nie zawsze jest to możliwe, przynajmniej jeżeli chodzi o kominek w ujęciu tradycyjnym. Kominki elektryczne, które sprzedaje nasza firma z Poznania, sprawdzą się w każdym gospodarstwie, dzięki czemu ciepłem kominka może cieszyć się każdy, kto ma na to ochotę. Są ekonomiczne, bezpieczne w użytkowaniu i przede wszystkim, bardzo efektowne. Elektryczne wkłady kominkowe są wygodne w obsłudze przez możliwość zdalnego sterowania pilotem. Dzięki termostatowi można także przestawiać temperaturę.

Nowe produkty

Promocje

KOMINKI ELEKTRYCZNEMamy 54 produktów.

Kominek elektryczny OptiFlame Laguna

Bardzo elegancki kominek z obudową łączący w sobie klasyczną budowę w nowoczesnym charakterem. Obudowa w kolorze czarnym, panel wypełniający barwy stali nierdzewnej, szklana górna półka. Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator, termostat i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

4 590 zł
Kominek elektryczny OptiFlame Bella ECO LED

Nowoczesny i stylowy wkład kominkowy z obudową, który sprawdzi się w eleganckim salonie. Obudowa w kolorze czarno-białym, górna półka z hartowanego szkła. Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator, termostat, pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

3 290 zł
Kominek elektryczny OptiFlame Rome ECO LED

Piękny, klasyczny i stylowy kominek z obudową fornirowaną drewnem w kolorze ciemnego brązu (espresso). Zaprojektowany z myślą o eleganckim salonie lub przestronnym gabinecie. Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator, termostat i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od tryby grzania.

2 470 zł
Kominek elektryczny OptiFlame Toronto ECO LED

Klasyczny i elegancki kominek z obudową fornirowaną drewnem w kolorze orzechowym. Możliwość ustawienia płasko przy ścianie lub w narożniku pomieszczenia (przy wykorzystaniu dodatkowych elementów dołączanych do obudowy). Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator, termostat i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

2 090 zł
Kominek elektryczny OptiFlame Milano ECO LED

Bardzo elegancki i klasyczny kominek z obudową fornirowaną drewnem w kolorze złotego dębu lub orzechowym.Nadaje unikalnego charakteru każdemu wnętrzu wnosząc do niego niepowtarzalny charakter i przytulne ciepło. Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator, termostat i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

1 830 zł
Kominek elektryczny Opti-Myst Zen

Minimalistyczny i stylowy kominek z obudową imitującą surowy beton. Doskonale wpisuje się w najnowsze trendy dekoratorskie, nadając pomieszczeniom nowoczesnego charakteru. Palenisko płonące polana. Wyposażony w pilot zdalnego sterowania.

3 990 zł
Kominek elektryczny ClassicFlame Simo biały

Najbardziej realistyczny efekt płomienia 3D w energooszczędnej technologii LED. Najbardziej wydajne ogrzewanie z wykorzystaniem technologii podczerwieni - NOWOŚĆ!

1 799 zł
Kominek elektryczny ClassicFlame Sula biały

Kominek wolnostojący z najbardziej realistyczny efekt płomienia 3D w energooszczędnej technologii LED. Najbardziej wydajne ogrzewanie z wykorzystaniem technologii podczerwieni - NOWOŚĆ!

3 999 zł
ClassicFlame Milo classic

Kominek elektryczny w klasycznej, minimalistycznej formie w dwóch kolorach do wyboru.

2 199 zł
ClassicFlame Milo modern

Kominek elektryczny o wystroju minimalistycznym bardzo dobrze komponujący się do nowoczesnych wnętrz jak i tradycyjnych dla odświeżenia wyglądu. Najnowsze technologie w nim zastosowane pozwalają bezpiecznie korzystać wszystkim użytkownikom.

2 199 zł
Kominek elektryczny Optiflame ARCH ECO LED

Nowoczesny i stylowy kominek z efektem płomienia Optiflame LED, który sprawdzi się w eleganckim salonie. Palenisko płonące polana podświetlane diodami LED. Wyposażony w termowentylator, termostat, elektroniczny wyświetlacz, programator czasowy i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.  Zastosowanie technologii LED wydatnie...

2 290 zł
Optiflame AVALONE ECO LED

Nowoczesny i stylowy wkład kominkowy z obudową w kolorze czarnym (półmat). Doskonale pasuje do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. Wyposażony w termowentylator o mocy 1600 W, przełącznik mocy grzewczej i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomienia Optiflame, palenisko płonące polana, efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

2 299 zł
Kominek elektryczny Optiflame BEETHOVEN...

Elegancki kominek z efektem płomienia Optiflame LED w klasycznej, stylizowanej obudowie. Palenisko płonące polana podświetlane diodami LED.  Efekt płomieni niezależny od trybu grzania. Zastosowanie technologii LED wydatnie obniża koszt użytkowania efektu płomienia – koszt pracy efektu świetlnego wynosi ok. 1 gr/1 h! 

2 150 zł
Kominek elektryczny Optiflame COLLINWOOD LED

Elegancki kominek z efektem płomienia Optiflame LED w klasycznej obudowie fornirowanej drewnem w kolorze ciemnego orzecha. Palenisko płonące polana podświetlane diodami LED. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania. Zastosowanie technologii LED wydatnie obniża koszt użytkowania efektu płomienia – koszt pracy efektu świetlnego wynosi ok. 1 gr/1 h! 

2 299 zł
Kominek elektryczny Optiflame FIELDSTONE...

Kominek elektryczny z efektem płomienia Optiflame LED wyróżniający się obudową imitującą naturalne kamienie. Palenisko płonące polana podświetlane diodami LED. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania. Zastosowanie technologii LED wydatnie obniża koszt użytkowania efektu płomienia – koszt pracy efektu świetlnego wynosi ok. 1 gr/1 h!

3 790 zł
Kominek elektryczny Optiflame FARO

Elegancki i stylowy kominek z efektem płomienia Optiflame w obudowie koloru ciemnego orzecha i białego alabastru. Nadaje unikalnego charakteru każdemu wnętrzu wnosząc do niego niepowtarzalny styl. Wyposażony w termowentylator, termostat i pilot zdalnego sterowania. Palenisko płonące polana. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania. Elementy sterowania...

1 999 zł
Kominek elektryczny Optiflame MOOREFIELD

Elegancki, stylowy i gustowny kominek z obudową w kolorze kremowy. Doskonały do jasnego, przestronnego salonu lub pokoju dziennego. Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

4 490 zł
Kominek elektryczny Optiflame MOZART BIAŁA...

Bardzo elegancki i klasyczny kominek z obudową w kolorze połyskliwej bieli, wewnętrzne wypełnienie imitujące czarny marmur. Palenisko płonące płomienie. Wyposażony w termowentylator, przełącznik mocy grzewczej i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

1 539 zł
Pokazuje 1 - 18 z 54 elementów