KOMINKI ELEKTRYCZNE
f45.jpg

Kominki elektryczne Poznań

Wiele osób marzy o montażu kominka w swoim domu. Montaż sprzętu o tradycyjnym charakterze nie zawsze jest jednak możliwy. Kominki elektryczne, sprzedawane przez naszą firmę z Poznania, sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym, tworząc wspaniały, domowy klimat. Oferowane przez nas sprzęty są ekonomiczne, bezpiecz...

f45.jpg

Kominki elektryczne Poznań

Wiele osób marzy o montażu kominka w swoim domu. Montaż sprzętu o tradycyjnym charakterze nie zawsze jest jednak możliwy. Kominki elektryczne, sprzedawane przez naszą firmę z Poznania, sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym, tworząc wspaniały, domowy klimat. Oferowane przez nas sprzęty są ekonomiczne, bezpieczne w użytkowaniu i przede wszystkim, bardzo efektowne. Elektryczne wkłady kominkowe łatwo się obsługuje dzięki możliwości zdalnego sterowania pilotem. Obecność termostatu umożliwia także przestawianie temperatury.

Obserwowanie płomieni i ogrzewanie dłoni przy kominku to czynność, która może sprawić sporo przyjemności. Umieszczenie takiego elementu wyposażenia w salonie czy innym często użytkowanym pomieszczeniu domu gwarantuje przyjemną atmosferę. Jednocześnie kominki stanowią niezwykle ważne źródło ciepła. Do niedawna najczęściej wybieranym rozwiązaniem były te tradycyjne, do których rozpalenia stosowane jest drewno. Aby emitowały one przyjemne ciepło, konieczna jest rozpałka, o którą należy zadbać z odpowiednim wyprzedzeniem, a sam proces rozpalania również wymaga pewnego zaangażowania. Na szczęście istnieje alternatywa dla osób, które nie mają ochoty się tym zajmować, a jednocześnie chcą cieszyć się przyjemną atmosferą. Kominki elektryczne to rozwiązanie wygodne i niedrogie, a przy tym prezentujące się niezwykle atrakcyjnie.

Oferowane przez nas kominki elektryczne to doskonała alternatywa dla tych tradycyjnych – z kliku ważnych względów. Do najważniejszych należy prostota użytkowania. W przypadku sprzętu elektrycznego nie ma konieczności mozolnego rozpalania drewna, które może zajmować dużo czasu. Elektryczne wkłady redukują problemy związane z uruchomieniem i wygaszeniem kominka do zera. Wystarczy użyć pilota, aby sterować natężeniem ciepła i innymi parametrami. 

Kominki elektryczne w Poznaniu

Warto zaznaczyć również, że kominki elektryczne nie generują żadnych wyzwań związanych z montażem – wystarczy wybrać odpowiednie miejsce i umieścić w nim sprzęt, aby cieszyć się przyjemnym ciepłem przez długi czas. W przypadku tych tradycyjnych konieczne jest przygotowanie niezbędnych kanałów do odprowadzania spalin, a także wykonanie czynności związanych z montażem w ścianie, jak na przykład pracochłonnego kucia. Często ograniczenia związane z konstrukcją budynku uniemożliwiają zakup kominka. W przypadku tych elektrycznych wszelkie te niedogodności jednak znikają. Możesz zamontować je w dowolnym miejscu, które gwarantuje dostęp do źródła prądu.

Tego rodzaju kominki nie generują spalin, co nie tylko przekłada się na brak konieczności organizacji kanałów ich odprowadzania, ale również wpływa na zwiększone bezpieczeństwo takiego rozwiązania. W związku z eliminacją ognia zredukowana zostaje również możliwość wystąpienia pożaru czy oparzeń. Jednocześnie kominki elektryczne stanowią rozwiązanie ekologiczne, co docenią osoby dbające o środowisko. Zamów jeden z modeli dostępnych w naszym asortymencie.

Głównym obszarem działalności naszej firmy jest Poznań, ale obsługujemy również inne miejscowości na terenie całej Wielkopolski. Oprócz sprzedaży i montażu zapewniamy również obsługę serwisową.

Więcej

Filtry

Włączone filtry:

  Nowe produkty

  • ROCAL RONDE CENTRAL
   ROCAL RONDE CENTRAL

   Rocal Ronde idealnie wpasowuje się w centralne punkty nowoczesnych...

   25 700 zł
  • DOVRE - BOW WB
   DOVRE - BOW WB

   Łagodne łuki, lekko zaokrąglona szyba pięknie eksponująca ogień,...

   5 783 zł
  • DOVRE - BOW/P
   DOVRE - BOW/P

   Łagodne łuki, lekko zaokrąglona szyba pięknie eksponująca ogień,...

   7 260 zł
  • DOVRE - BOW
   DOVRE - BOW

   Łagodne łuki, lekko zaokrąglona szyba pięknie eksponująca ogień,...

   5 457 zł

  Promocje

  KOMINKI ELEKTRYCZNEMamy 40 produktów.

  Kominek elektryczny Opti-Myst Zen

  Minimalistyczny i stylowy kominek z obudową imitującą surowy beton. Doskonale wpisuje się w najnowsze trendy dekoratorskie, nadając pomieszczeniom nowoczesnego charakteru. Palenisko płonące polana. Wyposażony w pilot zdalnego sterowania.

  4 590 zł
  Kominek elektryczny ClassicFlame Simo biały

  Najbardziej realistyczny efekt płomienia 3D w energooszczędnej technologii LED. Najbardziej wydajne ogrzewanie z wykorzystaniem technologii podczerwieni - NOWOŚĆ!

  2 275 zł
  Kominek elektryczny ClassicFlame Simo czarny

  Najbardziej realistyczny efekt płomienia 3D w energooszczędnej technologii LED. Najbardziej wydajne ogrzewanie z wykorzystaniem technologii podczerwieni - NOWOŚĆ!

  2 275 zł
  ClassicFlame Milo classic

  Kominek elektryczny w klasycznej, minimalistycznej formie w dwóch kolorach do wyboru.

  2 255 zł
  ClassicFlame Milo modern

  Kominek elektryczny o wystroju minimalistycznym bardzo dobrze komponujący się do nowoczesnych wnętrz jak i tradycyjnych dla odświeżenia wyglądu. Najnowsze technologie w nim zastosowane pozwalają bezpiecznie korzystać wszystkim użytkownikom.

  2 255 zł
  Kominek elektryczny Optiflame ARCH ECO LED

  Nowoczesny i stylowy kominek z efektem płomienia Optiflame LED, który sprawdzi się w eleganckim salonie. Palenisko płonące polana podświetlane diodami LED. Wyposażony w termowentylator, termostat, elektroniczny wyświetlacz, programator czasowy i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.  Zastosowanie technologii LED wydatnie...

  2 200 zł
  Optiflame AVALONE ECO LED

  Nowoczesny i stylowy wkład kominkowy z obudową w kolorze białym lub betonu. Doskonale pasuje do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. Wyposażony w termowentylator o mocy 1600 W, przełącznik mocy grzewczej i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomienia Optiflame, palenisko płonące polana, efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

  2 790 zł
  Kominek elektryczny Optiflame MOOREFIELD

  Elegancki, stylowy i gustowny kominek z obudową w kolorze kremowy. Doskonały do jasnego, przestronnego salonu lub pokoju dziennego. Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

  4 290 zł
  Kominek elektryczny Optiflame PORTO

  Elegancki i klasyczny kominek nadaje unikalnego charakteru każdemu wnętrzu wnosząc do niego niepowtarzalny styl i przytulne ciepło. Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator,termostat i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania. Elementy sterowania zostały ukryte za ruchomą osłoną.

  2 350 zł
  Kominek elektryczny Opti-myst NISSUM S

  Stylowy kominek ścienny z czarną ramą na wysoki połysk i efektem płomienia Opti-myst. Nadaje pomieszczeniu unikalnego charakteru z nutą nowoczesnego rysu. Wyposażony w termowentylator, przełącznik mocy grzewczej, pilot zdalnego sterowania. Palenisko płonące polana. Efekt płomieni niezależny jest od trybu grzania.

  4 150 zł
  Kominek elektryczny Opti-myst REDWAY

  Wyjątkowo elegancki i stylowy kominek ścienny w kolorze czarnym stworzony z myślą o pasjonujących wnętrzach apartamentów i willi. Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator, przełącznik mocy grzewczej, termostat i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

  4 690 zł
  Kominek elektryczny Optiflame SP 16 ECO LED

  Panoramiczny, stylowy i bardzo elegancki kominek ścienny w czarnej obudowie z efektem płomienia Optiflame LED (palenisko płonące polana). Umiejscowiony w salonie lub sypialni nadaje pomieszczeniu unikalnego charakteru. SP 16 LED wyposażony jest w termowentylator, przełącznik mocy grzewczej i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny jest od...

  3 290 zł
  Kominek elektryczny do zabudowy - ENGINE...

  Elegancki wkład kominkowy do zabudowy z paleniskiem płonące polana. Wyposażony w termowentylator, przełącznik mocy grzewczej, termostat, pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

  4 990 zł
  Kominek elektryczny do zabudowy - ENGINE...

  Elegancki wkład kominkowy do zabudowy. Palenisko płonące polana z dodatkowym wypełnieniem imitującym cegły. Wyposażony w termowentylator, przełącznik mocy grzewczej, termostat, pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

  5 190 zł
  ENGINE DE LUXE

  Naścienny wkład kominkowy do zabudowy. Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator, przełącznik mocy grzewczej, termostat, pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

  3 490 zł
  KASETA 1000 LED

  Kaseta Kominkowa 1000 Dimplex do zabudowy to spektakularne rozwiązanie polecane osobom pragnącym zerwać z rutyną i monotonią. Idealnie współgra zarówno z nowoczesnym i klasycznym wnętrzem. Jej modułowa budowa pozwala na tworzenie "żywych" linii świetlnych. Kaseta 1000 delikatnie oświetla wnętrze subtelnymi refleksami świetlnymi tworząc niepowtarzalny...

  10 290 zł
  KASETA 1000 Z POLANAMI LED

  Kaseta Kominkowa 1000 z polanami do zabudowy to spektakularne rozwiązanie polecane osobom pragnącym zerwać z rutyną i monotonią. Idealnie współgra zarówno z nowoczesnym i klasycznym wnętrzem. Jej modułowa budowa pozwala na tworzenie "żywych" linii świetlnych. Kaseta 1000 delikatnie oświetla wnętrze subtelnymi refleksami świetlnymi tworząc niepowtarzalny...

  10 990 zł
  KASETA KOMINKOWA 400

  Kaseta kominkowa do dowolnej zabudowy. Umożliwia montaż kilku elementów obok siebie, co pozwala osiągnąć oryginalny, panoramiczny efekt. Nadaje wnętrzom unikalnego, przytulnego charakteru i zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacjach. Palenisko płonące polana. Wyposażony w pilot zdalnego sterowania.

  3 280 zł
  Pokazuje 1 - 18 z 40 elementów