OGRZEWACZ GAZOWY PATIO STALOWY CZARNY, STEROWANIE MANUALNE

KRATKI.PL

PATIO/M/G30/37MBAR/S

Nowy produkt

REALIZACJA 2-3 DNI ROBOCZE

3 710 zł brutto

PATIO to stylowy ogrzewacz gazowy, który zapewnia ciepło i światło wszędzie tam gdzie chcemy stworzyć wyjątkowy i przytulny nastrój. Jego unikalną cechą jest widoczny z czterech stron ogień. Dzięki temu  jest on jedyną w swoim rodzaju gazową lampą tarasową lub ogrodową.

Więcej szczegółów

PATIO to stylowy ogrzewacz gazowy, który zapewnia ciepło i światło wszędzie tam gdzie chcemy stworzyć wyjątkowy i przytulny nastrój. Jego unikalną cechą jest widoczny z czterech stron ogień. Dzięki temu  jest on jedyną w swoim rodzaju gazową lampą tarasową lub ogrodową.    

NOWOCZESNY DESIGN  

Nowoczesny wygląd PATIO pasuje niemal do każdego miejsca. Ogrzewacz może stanowić elegancką ozdobę  na domowym tarasie lub w ogrodzie. Może być także wykorzystany w branży restauratorskiej i hotelarskiej jako ciekawe uzupełnienie przestrzeni jadalnej i wypoczynkowej. Atrakcyjny wygląd i przyjemne ciepło płynące z PATIO sprawią, że ogrody i tarasy w domach i restauracjach będą zawsze pełne gości zarówno w wiosenne, letnie, jak i jesienne wieczory. Naturalna wizja ognia zapewniona jest dzięki zastosowaniu nowoczesnego palnika ceramicznego.    

WYGODNE UŻYTKOWANIE 

PATIO nie emituje żadnych dźwięków ani zapachu. Jego działanie nie wpływa także na cyrkulację powietrza, co jest szczególnie ważne w przypadku użytkowników będących alergikami.  Z łatwością można go przesunąć i umieścić w wybranym przez nas miejscu dzięki zamontowanym kółkom. W momencie ustawienia go w docelowym punkcie należy zablokować koła. Urządzenie może pracować na pełnej mocy, nieustannie nawet do 30 godzin. Urządzenie przeznaczone na butle 11 kg. Urządzenie przystosowane jest zarówno do gazu propan-butan, jak i czystego propanu. Zalecamy stosowanie butli z czystym propanem. PATIO nie wymaga czyszczenia szyb, ponieważ ogień ich nie zadymia.  Jego uruchomienie jest bardzo łatwe i intuicyjne poprzez jeden przycisk umieszczony w dolnej komorze paleniska.   

BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE 

PATIO zasilane jest płynnym gazem z butli, która ukryta jest w obudowie. Płomienie są zamknięte w szklanej komorze, która osłania nas przed bezpośrednim kontaktem z ogniem. Pozwala to na podziwianie gry płomieni będących pod całkowitą kontrolą. W urządzeniu zastosowano szkło hartowane o grubości 4 mm. Dolna część obudowy urządzenia została wykonana ze stali, pokrytej farbą proszkową. Dolna komora urządzenia zabezpieczona jest przed otwarciem przez niepowołane osoby, dzięki zamontowanemu w drzwiczkach zamkowi. Górna budowa ogrzewacza gwarantuje ochronę płonącego ognia przed wiatrem. Dodatkowo równomiernie ukierunkowuje ciepło w nim powstające na cztery strony.  PATIO został wyposażony w specjalny zawór antyprzechyłowy, który w razie przewrócenia się urządzenia, automatycznie odcina dopływ gazu do sterownika, co wygasza płomień. Urządzenie nie jest uzależnione od instalacji elektrycznej, dzięki czemu mamy pewność, że nawet w przypadku braku prądu, będzie oświetlało taras czy ogród. Ogrzewacz wyposażony jest w całkowicie bezpieczny i zaawansowany system manualnego sterowania gazem, który zabezpiecza przed niekontrolowanym wyciekiem paliwa. Dodatkowo PATIO wyposażone jest w czujnik termopary, który w razie zdmuchnięcia płomienia palnika kontrolnego odcina dopływ gazu do palnika.

Dane techniczne

Ogólne
MateriałSzkło, Stal
KolorCzarny struktura
Zużycie gazu przy minimalnym obciążeniu cieplnym350
Zużycie gazu przy znamionowym obciążeniu cieplnym451
Zakres mocy grzewczej (kW)4.9 - 8.2
Moc nominalna (kW)8.2
Rodzaj GazuG30/37MBAR
Materiał wykończeniaStal
Rodzaj sterowaniaManuale
Wersja/modelSTANDARD
Efektywność Energetyczna
Współczynnik EEI37
Informacje dodatkowe
Rodzaj paliwaPropan-Butan
EAN5901350035153
Parametry fizyczne
Waga (kg)63
Szerokość (cm)46.7
Wysokość (cm)155.3
Głębokość (cm)46.7

22367_100_patio_czarne.png.png

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Zobacz również