Piece na pellet
f40.jpg

Piece na pellet

Piece na pelet są urządzeniami ekonomicznymi i praktycznymi. Charakteryzują się dużą sprawnością, a wizualnie są równie estetyczne, jak kominki opalane drewnem. Piec na pellet ma specjalną konstrukcję, jego stalowy korpus zazwyczaj jest wyłożony od środka wermikulitem i posiada stalowy palnik. Jeżeli natomiast chodzi o parametry techniczne, jak wymiary, czy moc albo stylistykę, wybór jest bardzo szeroki. Piec pellet oznacza wygodę, co pokazuje cena, która do najniższych nie należy. Pomieszczenie, w którym ma być postawiony piec na pellet, powinno mieć zagwarantowaną dobrą cyrkulacje powietrza. Przez to, że urządzenie będzie miało powietrze bezpośrednio doprowadzane do komory spalania, będzie spełniać założenia budownictwa energooszczędnego.

Filtry

Nowe produkty

Promocje

Piece na pelletMamy 5 produktów.

Piec na pellet MYPELL 9kW Defro Home

MyPell to wydajne i ekonomiczne urządzenie grzewcze, wykonane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. W trosce o ekologię, naturalne środowisko, ekonomię i komfort rozwiązanie to staje się coraz bardziej popularne i jest alternatywą dla klasycznych kominków.

14 050 zł
Piec na pellet SLIM PELL 9kW Defro Home

SlimPell to wydajne i ekonomiczne urządzenie grzewcze, wykonane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Ze względu na perfekcyjne wykonanie i zastosowanie najlepszych materiałów piecyk z pewnością sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu

16 330 zł
Piec na pellet OMNIPELL 8kW Defro Home

Defro Home IPELL -połączenie designu i nowoczesnej formy urządzenia grzewczego na pellet.

17 380 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów