-15% na wszytkie wkłady kominkowe i pice wolnostojące przy zakupie z usługą montażową

Promocje

f45.jpg

Kominki elektryczne

Wiele osób marzy o tym, by w swoim domu zamontować kominek, jednak nie zawsze jest to możliwe, przynajmniej jeżeli chodzi o kominek w ujęciu tradycyjnym. Kominki elektryczne, które sprzedaje nasza firma z Poznania, sprawdzą się w każdym gospodarstwie, dzięki czemu ciepłem kominka może cieszyć się każdy, kto ma na to ochotę. Są ekonomiczne, bezpieczne w użytkowaniu i przede wszystkim, bardzo efektowne. Elektryczne wkłady kominkowe są wygodne w obsłudze przez możliwość zdalnego sterowania pilotem. Dzięki termostatowi można także przestawiać temperaturę.

KOMINKI ELEKTRYCZNE  Jest 67 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 67 elementów
 • Szybki podgląd
  4 590 zł Na zamówienie

  Bardzo elegancki kominek z obudową łączący w sobie klasyczną budowę w nowoczesnym charakterem. Obudowa w kolorze czarnym, panel wypełniający barwy stali nierdzewnej, szklana górna półka. Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator, termostat i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

  4 590 zł
  Na zamówienie
 • Szybki podgląd
  3 190 zł Na zamówienie

  Nowoczesny i stylowy wkład kominkowy z obudową, który sprawdzi się w eleganckim salonie. Obudowa w kolorze czarno-białym, górna półka z hartowanego szkła. Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator, termostat, pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

  3 190 zł
  Na zamówienie
 • Szybki podgląd
  2 269 zł Na zamówienie

  Piękny, klasyczny i stylowy kominek z obudową fornirowaną drewnem w kolorze ciemnego brązu (espresso). Zaprojektowany z myślą o eleganckim salonie lub przestronnym gabinecie. Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator, termostat i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od tryby grzania.

  2 269 zł
  Na zamówienie
 • Szybki podgląd
  1 949 zł Na zamówienie

  Klasyczny i elegancki kominek z obudową fornirowaną drewnem w kolorze orzechowym. Możliwość ustawienia płasko przy ścianie lub w narożniku pomieszczenia (przy wykorzystaniu dodatkowych elementów dołączanych do obudowy). Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator, termostat i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

  1 949 zł
  Na zamówienie
 • Szybki podgląd
  1 859 zł Na zamówienie

  Bardzo elegancki i klasyczny kominek z obudową fornirowaną drewnem w kolorze złotego dębu lub orzechowym.Nadaje unikalnego charakteru każdemu wnętrzu wnosząc do niego niepowtarzalny charakter i przytulne ciepło. Palenisko płonące polana. Wyposażony w termowentylator, termostat i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania.

  1 859 zł
  Na zamówienie
 • Szybki podgląd
  3 990 zł Dostępny w ciągu 21 dni

  Minimalistyczny i stylowy kominek z obudową imitującą surowy beton. Doskonale wpisuje się w najnowsze trendy dekoratorskie, nadając pomieszczeniom nowoczesnego charakteru. Palenisko płonące polana. Wyposażony w pilot zdalnego sterowania.

  3 990 zł
  Dostępny w ciągu 21 dni
 • Szybki podgląd
  4 499 zł Na zamówienie

  Kominek z obudową w kolorze wiśni z 33" wkładem Spectrafire Ręcznie rzeżbiony medalion na przednim panelu kominka. Solidna konstrukcja mebla dzięki metalowym łączeniom osadzonym w twardym drewnie Płomień w energooszczędnej technologii LED Wielofunkcyjny pilot Funkcja grzania Wyłącznik czasowy Podświetlenie kominka Wyświetlacz funkcji LCD

  4 499 zł
  Na zamówienie
 • Szybki podgląd
  6 499 zł Na zamówienie
  Wyprzedaż!

  Kominek z obudową w kolorze wiśni z 33" wkładem Spectrafire Solidna konstrukcja mebla dzięki metalowym łączeniom osadzonym w twardym drewnie Płomień w energooszczędnej technologii LED Wielofunkcyjny pilot Funkcja grzania Wyłącznik czasowy Podświetlenie kominka Wyświetlacz funkcji LCD

  6 499 zł
  Na zamówienie
 • Szybki podgląd
  2 499 zł Na zamówienie

  Szafka RTV w kolorze espresso/wiśnia Wkład 26" Zaprojektowany do telewizorów o wielkości do 63" Oszklone szafki z klamkami wykonanymi z niklu. Płomień w energooszczędnej technologii LED Wielofunkcyjny pilot Wydajne dogrzewanie z technologią podczerwieni i ochroną przeciwpożarową Dogrzewanie pomieszczeń do 93m2, pobór mocy 2000 W Wyłącznik czasowy...

  2 499 zł
  Na zamówienie
 • Szybki podgląd
  2 399 zł Na zamówienie

  Szafka RTV w kolorze antycznej wiśni/espresso z 23" Zaprojektowany do telewizorów o wielkości do 53" Kominek posiadający przestrzeń na kable dochodzące z urządzeń RTV do gniazdka. Kominek może służyć zarówno jako narożny jak i ścienny. Płomień w energooszczędnej technologii LED Wielofunkcyjny pilot Funkcja grzania Wyłącznik czasowy Wyświetlacz funkcji LCD

  2 399 zł
  Na zamówienie
 • Szybki podgląd
  2 499 zł Na zamówienie

  Szafka RTV w kolorze czarnego dębu Wkład 26" Kominek posiadający przestrzeń na kable dochodzące z urządzeń RTV do gniazdka. Płomień w energooszczędnej technologii LED Wielofunkcyjny pilot Wydajne dogrzewanie z technologią podczerwieni i opatentowaną ochroną przeciwpożarową Dogrzewanie pomieszczeń do 93m2, pobór mocy 2000 W Wyłącznik czasowy Wyświetlacz...

  2 499 zł
  Na zamówienie
 • Szybki podgląd
  2 399 zł Na zamówienie

  Szafka RTV w kolorze wiśni Wkład 26" Dzielona półka do przechowywania sprzętu RTV Dwie boczne szafki z uchwytami ze szczotkowanego niklu Ukryte zawiasy z funkcją cichego domykania Płomień w energooszczędnej technologii LED Wielofunkcyjny pilot Wydajne dogrzewanie z technologią podczerwieni Dogrzewanie pomieszczeń do 93m2, pobór mocy 2000 W Wyłącznik...

  2 399 zł
  Na zamówienie
Pokazuje 1 - 12 z 67 elementów

f46.jpg

Zalety elektrycznych wkładów kominkowych

Wśród ich zalet wymienia się to, że nie brudzą sadzą, nie wydzielają szkodliwego dymu i spalin, dlatego nie muszą być podłączone do szybu wentylacyjnego. Elektryczny kominek nie wymaga także trzymania w zapasie żadnego opału. W przeciwieństwie do biokominków i kominków gazowych nie ma ryzyka poparzenia ani pożaru. Oprócz tego, pomimo swojej nazwy jest energooszczędny.

Kominek elektryczny - cena

W zależności od wielkości, mocy i typu, kominek elektryczny może mieć różną cenę. Kominki dostępne w naszej ofercie dzielą się na kilka kategorii: z zabudową, meble z kominkiem, ścienne i wkłady kominkowe. Wbrew pozorom, elektryczny kominek wcale nie musi wiązać się z wysokim kosztem i kupić go można w cenie poniżej 2 tysięcy złotych. Wraz z zaawansowaniem opcji i designem, cena rośnie do kilku tysięcy złotych. W porównaniu z kominkami tradycyjnymi, elektryczny kominek wypada atrakcyjnie pod względem cenowym.

f47.jpg