-15% na wszytkie wkłady kominkowe i piece wolnostojące przy zakupie z usługą montażową 
f45.jpg

Kominki elektryczne

Wiele osób marzy o tym, by w swoim domu zamontować kominek, jednak nie zawsze jest to możliwe, przynajmniej jeżeli chodzi o kominek w ujęciu tradycyjnym. Kominki elektryczne, które sprzedaje nasza firma z Poznania, sprawdzą się w każdym gospodarstwie, dzięki czemu ciepłem kominka może cieszyć się każdy, kto ma na to ochotę. Są ekonomiczne, bezpieczne w użytkowaniu i przede wszystkim, bardzo efektowne. Elektryczne wkłady kominkowe są wygodne w obsłudze przez możliwość zdalnego sterowania pilotem. Dzięki termostatowi można także przestawiać temperaturę.

KOMINKI ELEKTRYCZNE  Jest 54 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 54 elementów

f46.jpg

Zalety elektrycznych wkładów kominkowych

Wśród ich zalet wymienia się to, że nie brudzą sadzą, nie wydzielają szkodliwego dymu i spalin, dlatego nie muszą być podłączone do szybu wentylacyjnego. Elektryczny kominek nie wymaga także trzymania w zapasie żadnego opału. W przeciwieństwie do biokominków i kominków gazowych nie ma ryzyka poparzenia ani pożaru. Oprócz tego, pomimo swojej nazwy jest energooszczędny.

Kominek elektryczny - cena

W zależności od wielkości, mocy i typu, kominek elektryczny może mieć różną cenę. Kominki dostępne w naszej ofercie dzielą się na kilka kategorii: z zabudową, meble z kominkiem, ścienne i wkłady kominkowe. Wbrew pozorom, elektryczny kominek wcale nie musi wiązać się z wysokim kosztem i kupić go można w cenie poniżej 2 tysięcy złotych. Wraz z zaawansowaniem opcji i designem, cena rośnie do kilku tysięcy złotych. W porównaniu z kominkami tradycyjnymi, elektryczny kominek wypada atrakcyjnie pod względem cenowym.

f47.jpg