Kominki Kiekrz

Specjalnością naszej firmy są nowoczesne i tradycyjne kominki domowe. W ramach oferty świadczymy kompleksowe usługi w Kiekrzu związane z:

  • dopasowaniem,
  • dostarczeniem,
  • montażem,
  • serwisem kominków.

Wybieramy je spośród szerokiej gamy modeli od producentów polskich, jak i zagranicznych. Znajdziesz u nas kominki do salonu:

Zajmujemy się doradztwem w zakresie doboru optymalnej mocy kominka do wielkości pomieszczenia. W przypadku mniejszych przestrzeni proponujemy warianty pokojowe zwane „kozami”. Funkcjonalnością nie odbiegają one od klasycznych modeli obudowanych kamieniem czy cegłą. Poza tym kompaktowe piecyki idealnie pasują do loftów i apartamentów typu studio.

Należy pamiętać, że dobrze dopasowany kominek domowy jest zarówno źródłem ciepła, jak i elementem dekoracyjnym. Dzięki pięknemu wykończeniu obudowy może doskonale podkreślić charakter mieszkania. W zależności od potrzeb palenisko kominka zamontujemy na środku ściany lub w narożniku. Może ono być otwarte z jednej lub z dwóch stron i prezentować styl retro czy nowoczesny.

Zamówienia na kominki realizujemy na terenie Kiekrza i okolic. Osoby oraz firmy zainteresowane naszą ofertą – zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i wysoką jakość usług.