Kominki Swarzędz

Oferujemy najlepsze kominki w Swarzędzu i okolicach. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży i montażu wkładów kominkowych, pieców wolnostojących, biokominków, kominków elektrycznych, gazowych oraz odkurzaczy centralnych. Zaufaj profesjonalistom w branży!

Doświadczenie i fachowość

Istniejemy od 1997 roku. Od powstania oferujemy Państwu pełen zakres usług od projektu przez montaż i serwis. Jesteśmy otwarci na sugestie i dodatkowe potrzeby Klientów. Zależy nam na całkowitym zadowoleniu z usług, więc dostosowujemy się do planów inwestora. Jednocześnie na każdym etapie doradzamy i pomagamy w wyborze odpowiednich rozwiązań. Zajmujemy się też montażem urządzeń, czyli podłączeniem wkładu kominkowego do przewodu spalinowego.

Sprawdzone kominki

Współpracujemy z renomowanymi producentami i importerami urządzeń kominkowych i odkurzaczy centralnych. W razie potrzeby możemy wykonać obudowę do wkładu; stworzymy od podstaw projekt zgodny z założeniami inwestora. Nasze produkty spełniają najbardziej rygorystyczne normy, są trwałe i znakomicie komponują się ze wszystkim wnętrzami. Zostały pozytywnie ocenione przez ogrom zachwyconych Klientów. Gdy szukają Państwo kominka w Swarzędzu, warto skorzystać z naszych usług. Zapewniamy zadowolenie i zapraszamy do kontaktu.