Kominki Swarzędz

Oferujemy najlepsze kominki w Swarzędzu i okolicach. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży i montażu wkładów kominkowych, pieców wolnostojących, biokominków, kominków elektrycznych, gazowych oraz odkurzaczy centralnych. Zaufaj profesjonalistom w branży!

Doświadczenie i fachowość

Istniejemy od 1997 roku. Od powstania oferujemy Państwu pełen zakres usług od projektu przez montaż i serwis. Jesteśmy otwarci na sugestie i dodatkowe potrzeby Klientów. Zależy nam na całkowitym zadowoleniu z usług, więc dostosowujemy się do planów inwestora. Jednocześnie na każdym etapie doradzamy i pomagamy w wyborze odpowiednich rozwiązań. Zajmujemy się też montażem urządzeń, czyli podłączeniem wkładu kominkowego do przewodu spalinowego.

Komu przydadzą się sprawne kominki?

Jeśli jesteście Państwo posiadaczami domku letniskowego lub planujecie taką inwestycję, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Kominek może stać się centralnym miejscem salonu i sprawi, że odpoczynek na łonie natury będzie możliwy przez cały rok. Dla większych nieruchomości polecamy piecyki wyposażone w płaszcz wodny, które zapewnią dostęp ciepła do wszystkich pomieszczeń. Od teraz można będzie tu spędzać święta lub sylwestra, ciesząc się gorącą atmosferą.

Oferta kominków dla turystyki w Swarzędzu

Osoby posiadające domki turystyczne na wynajem lub gospodarstwa agroturystyczne mogą zwiększyć komfort swoich gości. Nasze piecyki zmienią Państwa nieruchomości w obiekty całoroczne zapewniające unikalny klimat dzięki usytuowanym w największych pomieszczeniach źródłom ciepła. To okazja do zwiększenia dochodów, a także zapewnienie odwiedzającym unikalnego klimatu i atmosfery.

Sprawdzone kominki Swarzędz

Współpracujemy z renomowanymi producentami i importerami urządzeń kominkowych i odkurzaczy centralnych. W razie potrzeby możemy wykonać obudowę do wkładu; stworzymy od podstaw projekt zgodny z założeniami inwestora. Nasze produkty spełniają najbardziej rygorystyczne normy, są trwałe i znakomicie komponują się ze wszystkim wnętrzami. Zostały pozytywnie ocenione przez ogrom zachwyconych Klientów. Gdy szukają Państwo kominka w Swarzędzu, warto skorzystać z naszych usług. Zapewniamy zadowolenie i zapraszamy do kontaktu.