Kominki Oborniki

Jeśli poszukują Państwo kominków w Obornikach, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Od lat z powodzeniem sprzedajemy i montujemy piece wolnostojące, biokominki, kominki elektryczne,

Kominki dopasowane do potrzeb

Rozpoczęliśmy działalność w 1997 roku. Ogromne doświadczenie sprawia, że proponujemy rozwiązania tylko najlepszych producentów i importerów wkładów kominkowych i odkurzaczy centralnych. Mamy szeroki asortyment różnorodnych urządzeń, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Spełnia on najwyższe normy bezpieczeństwa, jest nowoczesny i bardzo estetyczny. Co więcej, na życzenie możemy stworzyć obudowę do wkładu lub projekt dopasowany do potrzeb inwestora.

Zaufaj profesjonalistom

Zadowolenie Klientów jest dla nas zawsze najważniejsze. Oferujemy Państwu szeroki zakres usług od projektu przez montaż i serwis. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dopasować się do specyficznych potrzeb. Realizujemy projekty obudów kominkowych wg wskazówek inwestora. Na każdym etapie doradzamy, by efekt prac był zgodny z założeniami. To wszystko w doskonałym stosunku ceny do jakości. Jeśli kominki w Obornikach to tylko z nami. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą.