-15% na wszytkie wkłady kominkowe i piece wolnostojące przy zakupie z usługą montażową 

Kominki na pellet

Alternatywą dla tradycyjnych kominków opalanych drewnem są kominki na pellet. Ze względu na ich rosnącą popularność nasza zlokalizowana w Poznaniu firma, wprowadziła je do swojej oferty. Urządzenia tego typu są ekonomiczne i przede wszystkim wygodne. Wizualnie prezentują się równie efektownie, jak zwykłe kominki. Jeżeli chodzi o ustawienie w pomieszczeniu, kominki na pellet przez swoją konstrukcję i zasadę działania daje większe pole do manewru.

Pellet to sprasowane drewniane odpady, które są tańsze lite drewno. Właśnie dzięki temu kominki na pellet jest gwarancją tańszego źródła ciepła. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala na zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewaniem, dlatego taki kominek sprawdzi się w każdy domu. Warto zaznaczyć, że kominki na pellet może działać w pełni automatycznie i posiadać termostat, dlatego możliwe jest ustawienie trybu pracy na kolejne dni. Równie wygodna jest jego obsługa, wystarczy wykorzystać pilot.

f38.jpg
KOMINKI NA PELLET  Jest 31 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów

f39.jpg

Wysokiej jakości kominek na pellet

Szukających sprawdzonych rozwiązań, zapraszamy do współpracy z naszą firmą. W naszej ofercie znajdują się piece i wkłady kominkowe, których materiałem opałowym jest pellet. Każdy kominki na pellet, jaki mamy w sprzedaży, jest produktem wysokiej jakości, gwarantującym bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Nasz asortyment uwzględnia wyroby tylko renomowanych producentów, dlatego klient zamawiając kominki na pellet u nas, ma pewność, że kupuje urządzenie spełniające najwyższe standardy, które będzie estetyczne i funkcjonalne.