Nowe produkty

Promocje

Lista produktów producenta: SPARTHERM

Kominki Spartherm

Spartherm jest jednym z największych producentów kominków, palenisk kominkowych oraz kaset kominkowych w Europie. Chcąc dostarczyć klientom to, co najlepsze, nasza oferta została poszerzona o kominki Spartherm. Producent funkcjonuje na rynku przeszło 20 lat, ciesząc się dobrą opinią. Przez cały ten czas funkcjonowania, nieustannie podnosi jakość swoich wyrobów. Podczas produkcji stosowane są najnowocześniejsze technologie, które rzutują na niesamowitą jakość, trwałość i estetykę wyrobów. Kominki Spartherm to gwarancja niezawodności i solidności.

Wśród produktów, które obejmują wyroby Sparthermkominki modułowe, wolnostojące, na biopaliwo i tarasowe. Oprócz tego klient znajdzie wkłady kominkowe, wkłady na gaz DRU, wkłady piecowe i H2O. Decydując się na kominki marki Spartherm, wybiera się coś, co będzie stanowiło niebanalne wykończenie wnętrz i fantastyczne uzupełnienie każdej aranżacji, a także urządzenie grzewcze, które pozwoli na cieszenie się przyjemnym ciepłem płynącym z paleniska.

f11.jpg
Spartherm Mini S 4S Linear

Szerokość drzwi598mm Wysokość drzwi510mm Znamionowa moc grzewcza4,9 - 9,1 kW Sprawność78,1% Otwieranie drzwiczek na bok

12 000 zł
SPARTHERM MINI S-4S

Realizacja z wkładem kominkowym SPARTHERM MINI S-4S w zabudowie portalowej

Spartherm Mini Z1 7,0 kW Prestige

Wkład kominkowy Spartherm Mini Z1 - 7,0 kW Prestige to palenisko dwupłaszczowe, z zewnętrznym korpusem stalowym, i wnętrzem wyłożonym szamotem.

12 350 zł
Spartherm Varia 1Vh

Wkład kominkowy Spartherm to palenisko dwupłaszczowe, z zewnętrznym korpusem stalowym, i wnętrzem wyłożonym szamotem. Wkład posiada szybę witro-ceramiczną, z systemem czystej szyby (kurtyna powietrzna). Kominek posiada doprowadzenie powietrza z zewnątrz. Gwarancja: 5 lat, z możliwością przedłużenia do 10 lat w ramach Rodziny Spartherm. 

17 250 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów