Nowe produkty

Lista produktów producenta: ABX

CZESKIE KOMINKI KAFLOWE

ABX, spol. s r.o., została założona w 1992 roku w Rumburku. Produkcja pieców kominkowych i kominków została rozpoczęta w roku 1993. Wszystkie produkowane piece zostały skonstruowane z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w branży. Doprowadzane powietrze wtórne i trzeciorzędowe przyczynia się do doskonałego spalania, co gwarantuje uzyskanie superczystych spalin, w minimalnej mierze zanieczyszczających środowisko naturalne.

Wysoka jakość produkowanych pieców kominkowych i kominków jest uzyskiwana dzięki wieloletniemu doświadczeniu i odpowiednim kwalifikacjom wszystkich pracowników, i dlatego piece marki ABX spełniają wymagania najostrzejszych norm DIN+ kontrolowane w autoryzowanych laboratoriach badawczych w Niemczech i Austrii.

PIECYK ABX BRITANIA K I

Piecyk kaflowy Britania z wkładem stalowym. Występuje w czterech kolorach ceramiki: tabac, ahorn, brązowy, zielony. AKTUALNIE PIECYK DOSTĘPNY TYLKO W KOLORZE ZIELONYM

11 320 zł
PIECYK KAFLOWY ABX GALIE I

PIECYK KAFLOWY GALIE I Z WKŁADEM STALOWYM. PIECYK WYSTĘPUJE W KOLORACH CERAMIKI perłowy, piaskowy, bordo, hamatit - czarny z połyskiem lub czarny matowy AKTUALNIE DOSTĘPNY W KOLORZE BIAŁYM PERŁOWYM I BORDO !!!

18 830 zł
Piecyk kaflowy ABX SICILIA

Piec kaflowy Sicilia. Dostępny w kolorach : tabac, bordo, ahornAKTUALNIE DOSTĘPNY TYLKO W KOLORZE AHORN !!!

8 850 zł
PIECYK KAFLOWY ABX VERONA

Piec kaflowy VERONA w nowoczesnej formieAKTUALNIE DOSTEPNY W KOLORZE ANTRACYTOWYM !!!

17 820 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów