Nowe produkty

Promocje

Lista produktów producenta: JOTUL

Jøtul jest jednym z najstarszych na świecie producentów pieców, wkładów i kominków. Budując firmę w oparciu o dumne norweskie dziedzictwo, połączyliśmy solidne rzemiosło ze sztuką radzenia sobie z zimnem przez 160 lat.

WALCZYMY Z ZIMNEM OD 1853R

Długie doświadczenie w radzeniu sobie ze skandynawskim klimatem, nauczyły nas, że ogrzać trzeba więcej, niż można zmierzyć termometrem. Nasze produkty dostarczają ciepło we wszystkich wymiarach, czy jest to trzaskający dźwięk ognia, widok perfekcyjnego płomienia, spalanie zoptymalizowane do wydajnego i zrównoważonego użytkowania, czy też ponadczasowość naszego designu.

Więcej
JØTUL F 200

Jøtul F 200 przypomina wyglądem jeden z klasycznych bestsellerów firmy Jøtul, łącząc w sobie dziedzictwo i 160 lat doświadczenia w ogrzewaniu, wyrażone w nowoczesnej interpretacji.

8 950 zł
JØTUL F 520

Prawdziwe ognisko w salonie Piec Jøtul F 520 ze swoim wspaniałym widokiem ognia, oferuje doświadczenie prawdziwego ogniska w Twoim salonie. Ten piec posiada trzy szyby, co sprawia iż można cieszyć się widokiem płomieni z każdego miejsca.

16 500 zł
JØTUL F 520 HIGH TOP

12 godzin dodatkowego ciepła z High-Top Ten praktyczny i stylowy kominek zapewnia widok prawdziwego ogniska w Twoim salonie. Możliwość zakupu bez akumulacji 

20 680 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów