Nowe produkty

Promocje

Lista produktów producenta: UNICO

Kominki Unico

Unico to polski producent wkładów kominkowych, pieców, drzwiczek oraz akcesoriów kominkowych. Wszystkie kominki Unico powstają na bazie 20-letniego doświadczenia i analizy trendów rynkowych. Producent dba o zachowanie wysokich standardów, dzięki czemu jego wyroby są nie tylko wykonane z materiałów wysokiej jakości, ale także posiadają staranne i estetyczne wykończenie, przez co stają się ozdobą wnętrza, w którym się znajdują. Kominki Unico cieszą się pozytywnymi opiniami klientów, są niezawodne i wytrzymałe.

Ze względu na liczne walory, nie mogło zabraknąć ich w naszej ofercie. Przez to, że kominki Unico pojawiły się w naszym asortymencie, osoby odwiedzające naszą stronę internetową, mają dostęp do szerokiej gamy produktów, które spełnią nawet najbardziej wygórowane wymogi. Wystarczy przejrzeć ofertę na kominki z płaszczem wodnym, które będą mogły stanowić jedno ze źródeł ogrzewania domu, a jednocześnie będą tanie w eksploatacji, bezpieczne i oczywiście ładne.

Kominek modułowy Unico FUSION D2B/5 z...

Modułowe zabudowy z betonu akumulacyjnego dedykowane do wkładu Dragon 2B. Zaawansowana bezrusztowa konstrukcja wkładu Unico pozwala znacznie wydłużyć czas spalania drewna, a beton obudowy akumuluje ciepło, oddając je długo po wygaśnięciu kominka. Jest to idealne rozwiązanie dla współcześnie budowanych domów energooszczędnych.

16 000 zł 19 505 zł
Palenisko ogrodowe FOLD - Unico

Palenisko ogrodowe FOLD jest jednym z najbardziej nieoczywistych produktów serii Garden Line od UNICO. Przypominające dzikie zwierzę palenisko, odzwierciedla pierwotne instynkty, których szukać możemy właśnie w ogrodzie. Dzikie palenisko, dzikość ognia, nieodkryte zakamarki tajemniczego ogrodu, czy może być coś bardziej intrygującego?

780 zł
Palenisko ogrodowe NENU - Unico

Palenisko ogrodowe NENU to unowocześniona forma, doskonały design i idealny produkt, umożliwiający bezpieczne i efektowne ognisko w zakątku własnego ogrodu lub tarasu. Kształt lilii nawiązuje do sielskiego obrazka, ale awangardowy wygląd wskazuje także na jego niespotykane cechy. Wszystko to sprawia, że palenisko NENU jest niezwykłe w swojej formie. Czym...

680 zł
Palenisko ogrodowe TULIP - Unico

Wizualny spektakl, jaki tworzy połączenie formy paleniska, z naturalnym pięknem ognia, zapewni widowiskowy element dekoracyjny, który zachwyci każdego, kto choć raz na niego spojrzy.

1 850 zł
Palenisko ogrodowe X-FIRE - Unico

Pragniesz stworzyć w swoim ogrodzie nową jakość spotkań przy prawdziwym płomieniu ogniska? Palenisko X-FIRE od UNICO charakteryzuje się wysoką odpornością i skutecznością. Stworzone z wysokiej jakości blachy, doskonale sprawdza się w funkcji całorocznego ogniska.

640 zł
Palenisko ogrodowe Y-FIRE - Unico

Palenisko ogrodowe Y-FIRE to kontynuacja ponadczasowego motywu X-FIRE, urozmaicona nieco teatralną formą. Jego wygląd, nawiązujący do rozłożystej litery Y, przypomina nieco wysublimowaną rzeźbę ogrodową, która wiedzie estetyczny prym w każdym znaczeniu tego słowa. Palenisko Y-FIRE to prawdziwy król ogrodu. Jego wysokość sprawia, że matowa czerń wyrasta z...

1 240 zł
Unico Dragon 4/14

Seria Dragon to kominki tak zwane bezrusztowe – powietrze do spalania doprowadzane jest poprzez specjalny system kanałów.

10 020 zł
Unico Dragon 4/16

Seria Dragon to kominki tak zwane bezrusztowe – powietrze do spalania doprowadzane jest poprzez specjalny system kanałów.

10 455 zł
Wkład powietrzny UNICO Dragon 2

Seria Dragon to kominki tak zwane bezrusztowe – powietrze do spalania doprowadzane jest poprzez specjalny system kanałów.

9 410 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów