Biokominek Infire INROUND

InFire

Nowy produkt

Przed zakupem zapytaj o dostępność !

15 950 zł brutto

INROUND to biokominek o niespotykanej dotąd formie. Okrągły kształt sprawia, że kominek możemy podziwiać z każdej strony, niczym ognisko. Podstawa może być wmontowana  bezpośrednio w podłogę jak i w zabudowę np. meblową.  

Więcej szczegółów

INROUND to biokominek o niespotykanej dotąd formie. Okrągły kształt sprawia, że kominek możemy podziwiać z każdej strony, niczym ognisko. Podstawa może być wmontowana  bezpośrednio w podłogę jak i w zabudowę np. meblową.  Rura będąca częścią zestawu imituje motyw odprowadzania spalin, które w przypadku spalania biopaliwa NIE POWSTAJĄ , dlatego kominek możemy użytkować w dowolnie wybranym miejscu. Specjalnie do tego modelu został przystosowany czarny palnik z nakładkami regulującymi wielkość płomienia i umożliwiającymi jego zagaszenie.  Czarne palenisko nadaje szyku i elegancji całej formie.

PARAMETRY

1. Wymiar: 220mm x ∅800 / 2000mm x ∅800

2. Palenisko: ∅ 500mm (poj.4L) - CZARNE z nakładkami do regulowania i zagaszania

3. Spalanie: 2-3 godziny

4. Szkło: szyba hartowana 4mm, 2 półkola (WYM. 220mm ∅ 700mm)

5. Gwarancja; 24 miesiące

6. Kolor: czarny

7. Montaż: wolnostojący, wnękowy

Posiada system odpowietrzający, który zapobiega powstawaniu ciśnienia pod palnikiem przy ewentualnym przelaniu paliwa. Dzięki dodatkowemu zbiornikowi pod palnikiem, system ten zapobiega także wypłynięciu paliwa poza biokominek

Zaleca się utrzymanie odległości co najmniej 50 cm od materiałów łatwopalnych.

Wkład z włókna ceramicznego podnosi bezpieczeństwo, a także wydłuża i optymalizuje proces spalania.Przesuwna listwa z uchwytem pozwala na bezpieczną regulacje wysokości płomienia oraz wygaszanie kominka. Palnik posiada certyfikat TUV.

Szyby montowane na mocowaniach.

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Zobacz również