Kuchnia Kook 90 4.0 - Cadel

CADEL

Nowy produkt

PRZED ZAMÓWIENIEM ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ !!!

11 200 zł brutto

Uderzającym elementem tej kuchenki do zabudowy na drewno jest przestrzeń przeznaczona na piekarnik, szeroka szyba, przez którą można zobaczyć gotowanie oraz szerokie palenisko, dzięki czemu masz wszystko pod kontrolą.

Więcej szczegółów

Tradycja w nowoczesnym wydaniu.

Firma Cadel zupełnie odmieniła styl swoich kuchni na drewno nadając im nowoczesny sznyt i poprawiając ich wydajność za pomocą nowych osiągnięć technologicznych sektora. W ten sposób tradycyjność kuchni na drewno łączy się ze współczesną wygodą, innowacyjnością, bezpieczeństwem i ekorozwojem, co jest połączeniem trafiającym w gusta wszystkich. Widok płomieni rozgrzewa duszę i ciało, tworząc niezwykłą, domową atmosferę. Kuchnie Cadel są wyposażone w żeliwne płyty grzewcze, co gwarantuje, że zachowują one ciepło przez długie godziny. Wszystkie kuchnie produkowane przez firmę Cadel są przyjazne dla środowiska. Technologia zastosowana w przypadku modeli do zabudowy pozwala na ogrzanie dużych powierzchni przy zachowaniu stabilnego i  jednolitego rozprowadzenia ciepła w pomieszczeniu.

Kuchnia Kook 90 - Cadel

Duża i funkcjonalna kuchnia na drewno. Spory rozmiar dla lepszej wydajności. Kook 90 jest największą kuchnią na drewno z możliwością zabudowy w ofercie firmy Cadel. Została zaprojektowana z myślą o przestronnych wnętrzach, w których staje się centralnym punktem. Wszystkie wymiary są zgodne ze standardami budowlanymi tak, aby kuchnia mogła zostać z łatwością wkomponowana w istniejące wnętrza. Kook 90 łączy duże wymiary z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, takimi jak system wentylacyjny równomiernie rozprowadzający ciepłe powietrze po całym pomieszczeniu (opcja za dopłatą) oraz niesamowitą wydajnością gotowania, jaką zapewnia żeliwna płyta grzejna. Dostępna w kolorach: czarnym, antracytowym, białym, inox.

Dane techniczne:

  • Klasyfikacja energetyczna A+
  • Moc nominalna 7,5 kW
  • Sprawność 82,5 %
  • Zużycie drewna 2,2 kg/h
  • Kubatura grzewcza 180 m³
  • Wylot spalin 140 mm
  • Waga 138 kg
  • Temperatura spalin max 157 ºC

budowa wkładu kominkowego budowa wkładu kominkowego
 
                 wbudowany                                 nadmuch (dopłata 540zł) 
budowa wkładu kominkowegobudowa wkładu kominkowego
      górny i tylny wylot spalin                 widok potrawy w piekarniku
budowa wkładu kominkowego budowa wkładu kominkowego
                  gotowanie                komora wyłożona ogniotrwałym materiałem

Kook-90-cucine-a-legna-cadel-4.jpg

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Zobacz również