Piec kaflowy kominek koza ELDUR 10kW - FLAMA

FLAMA

Nowy produkt

5 470 zł brutto

Przedstawiamy Państwu linię pięknych, tradycyjnych kominków kaflowych. Kominki kaflowe łączą w sobie tradycyjne ciepło pieca kaflowego z nowoczesnym urządzeniem grzewczym, którym jest wkład stalowy. Kafle charakteryzują się wysoką zdolnością akumulacji ciepła i dostępne są w kilku podstawowych kolorach do wyboru:

Więcej szczegółów

Moc maksymalna: 10 kW  

Materiał: kafle / stal / wermikulit

Długość polan: 30 cm

Rodzaj opału: drewno, brykiet drzewny

Średnica wylotu spalin: 150 mm / góra

Kraj produkcji: Słowacja

Gwarancja: 5 lat

Kominek kaflowy ELDUR 

Przedstawiamy Państwu linię pięknych, tradycyjnych kominków kaflowych. Kominki kaflowe łączą w sobie tradycyjne ciepło pieca kaflowego z nowoczesnym urządzeniem grzewczym, którym jest wkład stalowy. Kafle charakteryzują się wysoką zdolnością akumulacji ciepła i dostępne są w kilku podstawowych kolorach do wyboru: beż, brąz i zieleń. Wkłady instalowane w naszych kominkach kaflowych zostały wyprodukowane na Słowacji. Nasze kominki kaflowe dostarczamy w całości zmontowane i natychmiast po wyjęciu z opakowania są gotowe do podłączenia do komina (nie muszą Państwo wydawać kolejnych pieniędzy na montaż pieca).

Wszystkie piece posiadają system „czysta szyba” zapewniający mniejsze zabrudzenie szyby podczas użytkowania. Wybrane modele wyposażone są w fabrycznie montowane szybry. Pozwalają one lepiej kontrolować proces spalania i zapewniają oszczędność drewna.

Nasze piece to skuteczne i ekonomiczne źródło ogrzewania na długie lata. 

Piec kominkowy ELDUR jest piecem kaflowym o bardzo wysokim wskaźniku wykorzystania ciepła do ogrzewania. Duże przeszklone palenisko pozwala na dużą wizję ognia.

 

Standard Eco Design

Ecodesign (znany też jako ekoprojekt) to dyrektywa parlamentu europejskiego dotycząca wymagań energetyczno-emisyjnych dla kotłów CO. Ekoprojekt określa wymagania szerzej niż podział na dotychczasowe klasy. Aby kocioł otrzymał certyfikat 5 klasy musi spełnić wymagania normy dla pracy z nominalną mocą.

Dane techniczne pieca kaflowego ELDUR

Zakres mocy: 3,5 - 10 kW 

Wysokość: 970 mm 

Szerokość: 730 mm 

Głębokość: 390 mm 

Waga: 110 kg

Średnica wylotu spalin: 150 mm

sprawność: 74% 

średnia emisja tlenku węgla (CO): 0,14% 

średnia temperatura spalin: 368°C 

opał: drewno 

długość polan: do 30 cm 

kominek kaflowy z wkładem stalowym

wysoka zdolność akumulacji energii cieplnej

stylowy, klasyczny wygląd

japońska szyba żaroodporna do 750°C

zgodny z normą EN 13240 (CE)

gwarancja producenta - 5 lat

zalecane paliwo: drewno drzew liściastych, brykiety kominkowe

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Zobacz również